Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - ХХІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання ІВ" (2013) - Робота конференції - Любов Висоцька: «Окреслено шляхи вирішення першочергових задач, які постали перед галуззю ІВ»


Любов Висоцька: «Окреслено шляхи вирішення першочергових задач, які постали перед галуззю ІВ»

– Приємно відзначити, що цьогорічна міжнародна науково-практична конференція зібрала багато авторитетних фахівців – вітчизняних та іноземних експертів з питань інтелектуальної власності (ІВ). Традиційно однією з найбільш популярних секцій заходу є секція з авторського права та суміжних прав. Нам вдалося у межах роботи секції організувати платформу нового формату для дискусії: учасники отримали можливість висловитися конструктивно, вичерпно та креативно. Важливо, що врешті-решт до діалогу приєдналися правовласники, провайдери, представники ІТ-компаній, кіно- та Інтернет-індустрії, юристи й фахівці, які безпосередньо створюють правила гри на ринку авторського права та суміжних прав.

Важливість та актуальність роботи секції з вищезазначеного напряму пов’язані ще й з тим фактом, що 1 травня 2013 року Офіс торговельного представника США присвоїв нашій державі статус „Пріоритетної іноземної країни” („Priority Foreign Country”) у рамках „Спеціальної доповіді 301” (“Special 301” List) через невирішеність (з їхньої точки зору) в Україні низки проблемних питань у сфері охорони та захисту прав ІВ. Тому для нас важливо дослухатися до практичних порад, почути досвід та бачення щодо проблемних запитань у сфері авторського права, що ними поділилися фахівці США та колеги з Російської Федерації, вітчизняні експерти й представники з найбільшого сектору бізнесу, причетного до ринку, де використовуються права ІВ.

Головне, що учасниками та гостями секції з авторського права були детально обговоренні сучасні умови розвитку Інтернет-піратства, можливості вдосконалення вітчизняного законодавства, легалізації програмного забезпечення та інші проблеми сьогодення в цій сфері.

Безумовно, конструктивний діалог дозволив усім присутнім окреслити шляхи вирішення тих першочергових задач, які постали перед галуззю ІВ загалом. Важлива думка кожного, украй потрібні експертні зауваження та пропозиції, лише в процесі спілкування та аналізу різних професійних поглядів можна прийти до консенсусу й отримати результат, вигідний для широкого кола громадськості, бізнесу, ринку та державі. І, підводячи підсумки, упевнено можу сказати, що, на переконання учасників, завдяки XXI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання інтелектуальної власності» результату такого вдалося досягти.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.