Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Засідання Колегії Державної служби - Засідання Колегії ДСІВ (27 листопада 2015 року)


27 листопада 2015 року відбулося засідання Колегії Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) під керівництвом Голови Алли Жарінової.

Розпочинаючи засідання, слово взяв Сергій Семенюк, член Колегії, представник Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Він, зокрема, висловився за підтримку законотворчих ініціатив державної системи правової охорони інтелектуальної власності України, відзначивши високий професіоналізм фахівців цієї системи. Сергій Семенюк також наголосив на результатах, яких було досягнуто колегами в Комітеті з питань освіти і науки при Верховній Раді України щодо низки законопроектів.

Серед питань, розглянутих на Колегії, такі:

  • удосконалення механізмів захисту авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет;
  • стан погодження законопроектів, спрямованих на імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та позиція громадськості щодо результатів оприлюднення цих проектів;
  • розгляд проекту Плану засідань Колегії Державної служби інтелектуальної власності України на І півріччя 2016 року.

Решта питань перенесені на позачергове засідання Колегії ДСІВ (перша половина грудня 2015 року).

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.