Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Засідання Колегії Державної служби - Позачергові засідання колегії ДСІВ (29 та 30 грудня 2015 року)


Позачергові засідання колегії ДСІВ

Колегія ДСІВ (29-30.12.2015)29 грудня 2015 року Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) провела позачергове засідання колегії на виконання листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

На порядок денний були винесені такі питання:

  • концепція проектів законів України «Про охорону прав на комерційні найменування» та «Про охорону прав на комерційну таємницю»;
  • розгляд проекту плану роботи Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) щодо реалізації основних напрямів і пріоритетних цілей його діяльності на 2016 р.;
  • розгляд проекту Плану фінансування розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності на 2016 р.;
  • розгляд проекту плану роботи Державної організації «Українське агентство з авторських і суміжних прав» на 2016 р. щодо реалізації основних напрямів і пріоритетних цілей його діяльності;
  • розгляд основних напрямів та пріоритетних цілей діяльності ДСІВ на 2016 р. та ухвалення Плану роботи ДСІВ на 2016 р.

За результатами обговорення було схвалено більшість документів, розглянутих у межах порядку денного, однак проект Плану фінансування розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності на 2016 р. викликав суттєві зауваження з боку членів засідання. На їхню думку, зазначений документ потребував обов’язкового доопрацювання, тому було призначено позачергове засідання колегії на наступний день – 30 грудня.

30 грудня 2015 року під час засідання колегії Генеральний директор Укрпатенту Андрій Кудін представив проект Плану фінансування розвитку функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності на 2016 р., у якому було враховано всі зауваження та пропозиції, надані членами колегії.

За результатами обговорення колегія нарешті схвалила зазначений проект Плану, тим самим ознаменувавши успішне завершення 2015 року.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.