Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінари Євро 2012 (2010 року) - м. Харків (20 жовтня 2010 року)


Регіональний науково-практичний семінар
на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності
Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів"

(м.Харків, 20 жовтня 2010 року)

20 жовтня 2010 року в Харкові пройшов регіональний науково-практичний семінар на тему: "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів".

Мета заходу – обговорити практичні питання організації захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

В.Жаров, А.Горнісевич

У семінарі взяли участь представники органів державної влади, зокрема Секретаріату Кабінету Міністрів України, держадміністрації Харкова, Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу, Федерації футболу України, Місцевого організаційного комітету "ЄВРО 2012 Україна", бізнесових кіл, а також Державного департаменту інтелектуальної власності (Держдепартамент) та Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (Інститут).

Відкрив захід та привітав його учасників перший заступник голови Держдепартаменту Володимир Жаров. Він виступив з доповіддю, у якій ознайомив присутніх з основними заходами Держдепартаменту щодо організації набуття й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів. Зокрема, Володимир Жаров зазначив:

– Починаючи з минулого року, Держдепартамент спільно з Інститутом проводить такі семінари регулярно й саме в містах, у яких відбуватимуться матчі чемпіонату з футболу ЄВРО-2012. Аби вирішити проблеми у сфері інтелектуальної власності, які існують на сьогодні, ми об’єднуємо зусилля міністерств та відомств, причетних до захисту прав інтелектуальної власності взагалі й особливо під час проведення чемпіонату ЄВРО-2012. Це Міністерство освіти і науки України та Міністерство внутрішніх справ, Державна митна служба України, Антимонопольний комітет, суди й інші органи державної влади. Наша мета – повідомити вам, що ми робимо для вирішення питання захисту прав інтелектуальної власності, а також розкрити деякі особливості та аспекти сфери інтелектуальної власності. Сподіваюся, що робота відбуватиметься у формі активного діалогу між аудиторією та доповідачами. Нам потрібний зворотній зв'язок, тому запитання кожного учасника зустрічі дуже важливі, – підкреслив Володимир Жаров.

Від Харківської держадміністрації зі вступним словом виступив Олексій Токар, начальник управління з координації підготовки та проведення фінальної частини Євро-2012.

– Від імені Харківської обласної держадміністрації хочу всіх привітати й побажати плідної роботи. До початку чемпіонату залишилося 597 днів. І є чимало питань, які нам усім разом необхідно вирішити.

Хочу нагадати, що Харків з резервних міст, які приймають учасників чемпіонату, став основним – завдяки величезній роботі, проведеній обласною та міською владою.

Як ви знаєте, один з основних наших інфраструктурних об'єктів – футбольний стадіон «Металіст», який практично готовий і остаточно входить в експлуатацію в грудні цього року. Також розвивається транспортна інфраструктура, у тому числі й аеропорт, який у грудні 2011 року буде функціонувати з можливістю прийняття пасажирських літаків з найбільшою місткістю. Реконструкція та ремонт доріг теж не залишилися без уваги – у цю справу вкладається багато коштів. І сьогодні немає сумнівів, що всі об'єкти будуть готові у визначений термін.

Нині вже постають інші, не менш важливі питання: безпека, управління стадіоном, транспортом та інші. А одне з головних – захист прав інтелектуальної власності УЄФА. Я вважаю, що сьогоднішній семінар допоможе нам розібратися в кожній з поставлених задач, - завершив Олексій Токар. 

Володимир Жаров

Олесій Токар

   


Анатолій Горнісевич, заступник директора Інституту, у своїй доповіді проаналізував сучасний стан нормативно-правового забезпечення правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів.

Також у ході семінару з доповідями виступили інші фахівці Інституту.

Марія Василенко, заступник начальника відділення розробки законодавства у сфері промислової власності, висвітлила питання паразитичного маркетингу як виду протизаконної діяльності та окреслить засоби боротьби з ним.

Інна Костенко, начальник відділу заходів з інтелектуальної власності, розповіла про автоматизовану базу даних інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів: призначення БД, її структуру та особливості користування.

Наталія Порохніцька, головний спеціаліст відділу заходів з інтелектуальної власності, проаналізувала основні положення Директив для медіа з використання офіційних знаків УЄФА.

Захід відбувся відповідно до графіка проведення регіональних семінарів у приймаючих містах, затвердженого наказом Держдепартаменту від 01.06.2010 № 53 "Про затвердження Плану виконання заходів завдання № 11 Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на 2010 рік".

Доповідачі відповіли на велику кількість запитань. Виступи викликали жваві дискусії серед слухачів, що свідчить про актуальність теми та значний інтерес аудиторії до питань набуття й захисту прав інтелектуальної власності, зокрема прав УЄФА та його комерційних партнерів під час підготовки й проведення чемпіонату ЄВРО-2012.

Програма семінару

 Підсумки циклу семінарів.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.