Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінари Євро 2012 (2011 року) - м. Харків (21 вересня 2011 року)


Регіональний науково-практичний семінар
на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності
Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів"

(м.Харків, 21 вересня 2011 року)

21 вересня 2011 року в м. Харків відбувся регіональний науково-практичний семінар на тему: "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів".

Захід пройшов відповідно до графіка проведення регіональних семінарів у приймаючих містах, затвердженого наказом Державної служби інтелектуальної власності України від 02.08.2011 № 02-Н "Про затвердження Плану виконання заходів завдання № 11 Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на 2011 рік".

У заході взяли участь представники держадміністрації Харкова, Харківської обласної митниці, Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, бізнесових кіл, а також фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності України.

У ході обговорення висвітлювалися практичні питання організації захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

Відкриваючи семінар, заступник директора Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (Інститут) Анатолій Горнісевич привітав учасників і ознайомив їх з основними заходами, які проводяться в напрямі забезпечення набуття й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів. Як зазначив доповідач, такі семінари організовуються регулярно з 2009 року й саме в тих містах, у яких відбуватимуться матчі чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

– Наша мета – повідомити громадськості, що ми робимо для вирішення питання захисту прав інтелектуальної власності, зокрема, донести до загалу інформацію про особливості цієї сфери, окремі її аспекти. Сподіваюся, що робота відбуватиметься у формі активного діалогу між аудиторією та доповідачами. Нам потрібний зворотній зв'язок, тому запитання кожного учасника зустрічі дуже важливі, – наголосив Анатолій Горнісевич.

У своїй доповіді він проаналізував сучасний стан нормативно-правового забезпечення правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів.

Від Харківської обласної митниці зі вступним словом виступив В.Сухенко, начальник сектора з питань захисту прав інтелектуальної власності. Він розповів аудиторії про можливості Держмитслужби України щодо захисту прав інтелектуальної власності УЄФА.

Практичні аспекти застосування Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" проаналізувала у своєму виступі заступник голови Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України І.Виродова.

Заступник начальника відділення розробки законодавства у сфері промислової власності, начальник відділу міжнародних норм права Інституту Марія Василенко висвітлила питання паразитичного маркетингу як виду протизаконної діяльності та окреслила засоби боротьби з ним.

І.Виродова

 

В. Сухенко

 

М. Василенко

Свої доповіді під час семінару виголосили й інші фахівці Інституту. Ірина Атаманова, головний спеціаліст аналітично-правового відділу, розповіла про автоматизовану базу даних інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів. Доповідач зупинилася на призначенні цієї БД, її структурі та особливостях користування.

Основні положення Директив для медіа з використання офіційних знаків УЄФА проаналізувала Наталія Порохніцька, головний спеціаліст відділу заходів з інтелектуальної власності.

Начальник відділу заходів з охорони інтелектуальної власності Інна Костенко виступила з доповіддю на тему: "Інтелектуальна власність УЄФА як предмет правової охорони".

Актуальність теми семінару та значний інтерес аудиторії до питань набуття й захисту прав інтелектуальної власності, зокрема прав УЄФА та його комерційних партнерів під час підготовки й проведення чемпіонату ЄВРО-2012, не заперечні. Тож доповідачам довелося відповісти на велику кількість запитань учасників.

І. Костенко та І. Атаманова

З матеріалами семінару можна ознайомитися ТУТ.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.