Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Плани та звіти - Поточна статистика - Архів - Передача прав на ОПВ у 2015 році - cічень


Передача прав на ОПВ

Протягом січня 2015 року відбувалась активна робота по реалізації завдань, спрямованих на проведення державної політики у сфері використання прав на об`єкти промислової власності (далі - ОПВ), що мають правову охорону в Україні.

За вказаний період до Державної служби інтелектуальної власності України надійшло 135 комплектів документів для внесення до відповідних державних реєстрів відомостей про передачу права власності на об’єкти промислової власності та про видачу ліцензій на їх використання.

До відповідних державних реєстрів внесено відомості про 152 передачі прав на ОПВ, з них: 131 - про передачу права власності на ОПВ, 8 - про видачу ліцензій на використання ОПВ, 13 - про "відкриті" ліцензії. Зазначені відомості опубліковано в офіційному бюлетені "Промислова власність" №№ 1 та 2 за 2015 рік. При цьому кількість ОПВ, стосовно яких було внесено до відповідних державних реєстрів відомості щодо передання виключних майнових прав та видачі ліцензій, значно перевищує кількість зареєстрованих договорів та складає 431 ОПВ, у тому числі: 17 винаходів, 8 корисних моделей, 104 промислових зразки та 302 знаки для товарів і послуг.

Також за вказаний період підготовлено та прийнято 159 рішень Державної служби про внесення до відповідних державних реєстрів відомостей про передачу прав на ОПВ, з них: 150 - про передачу права власності на ОПВ, 7 - про видачу ліцензії на використання ОПВ, 2 - про "відкриті" ліцензії. Зазначені відомості будуть опубліковані в офіційному бюлетені "Промислова власність" № 3 за 2015 рік.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.