Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - До Міжнародного дня ІВ - 2013


Костянтин Грищенко: «Україна здатна бути конкурентоспроможною на міжнародному ринку інтелектуальних продуктів»

22 квітня в Києві в конференц-залі готелю «Русь» відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності. У 2013 році це свято відзначається під девізом «Творчість – наступне покоління». Організаторами урочистостей виступили Державна служба інтелектуальної власності України, Державне підприємство «Український інститут промислової власності», Філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ». Захід, що зібрав під свої крила фахівців у сфері інтелектуальної власності, представників державних органів і громадських організацій, привернув увагу великої кількості ЗМІ.

Детальніше 

У фокусі уваги – наступне покоління

Майбутнє української творчої та винахідницької думки починається вже сьогодні. У цьому переконалися всі, хто відвідав урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності в Україні. «Творчість – наступне покоління» — саме під таким гаслом вітали в Києві українських винахідників та творців, вчених та науковців, фахівців у сфері інтелектуальної власності.

Детальніше 

Надія винахідництва України

У рамках відзначення свята «Дні інтелектуальної власності», організованого Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба), відбулося урочисте відкриття виставки «Діти-винахідники». В експозиції були представлені найкращі винаходи та творчі роботи сучасної талановитої української молоді.

Детальніше 

Завершено конкурс «Винахід року – 2012» – вітаємо переможців!

Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня в рамках заходів з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності урочисто вручив нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2012».

Детальніше

Час купувати справжнє!

Чи замислювалися ви, якої шкоди завдають підроблені товари як економіці країни, так і вам особисто? Неочевидні, на перший погляд, наслідки нехтування правами інтелектуальної власності стають причиною серйозних кризових явищ, подолання яких потребує від держави та її громадян чималих зусиль. Під час святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності в України особливу увагу було приділено просвітницькій кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» і громадській кампанії під назвою «Я купую справжнє!».

Детальніше

Щодо використання нових інформаційних технологій

Безпаперові інформаційні технології вже ніяк не назвеш нашим завтра – це наше сьогодні! Такий факт констатували учасники семінару, присвяченого використанню сучасних інформаційних технологій у процесах набуття прав на об’єкти промислової власності. Організатори заходу – Державна служба інтелектуальної власності України й Державне підприємство «Український інститут промислової власності».

Детальніше

Круглий стіл на тему «Вдосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності»

26 квітня 2013 року з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності відбувся круглий стіл на тему «Вдосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності», організований Державною службою спільно з Міністерством закордонних справ України.

Детальніше

На порядку денному – питання експертизи

Процес отримання патенту в Україні починається з подачі заявки, яка має відповідати всім вимогам щодо її оформлення. Після цього заявка проходить експертизу. Про особливості процедури набуття прав на позначення та промислові зразки розповіли фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Детальніше

Аналітична інформація у сфері промислової власності

30 квітня в приміщенні Державного підприємства "Український інститут промислової власності" відбувся семінар на тему "Аналітична інформація у сфері охорони промислової власності в інноваційному розвитку підприємств".

Детальніше

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.