Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Вакансії - Оголошення вакансій - Результати проведення конкурсного відбору керівника ДП "Інтелзахист" (13.01.2016)


До уваги учасників конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства «Інтелзахист»

12 січня 2016 року відбулось закрите засідання  Комісії для проведення конкурсного відбору керівника Державного підприємства «Інтелзахист» (далі – Комісія):

Назва підприємства

Кількість претендентів

Кількість учасників, які подали конкурсні пропозиції

1.

Державне підприємство «Інтелзахист»

1

1

Комісія заслухала конкурсну пропозицію учасника конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасника конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства «Інтелзахист» на основі критеріїв, визначених пунктом 19 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 (далі – Порядок), Комісія заслухала на закритому засіданні конкурсну пропозицію учасника конкурсного відбору та врахувала відповідність учасника та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам.

Комісією визначено та оголошено переможця конкурсного відбору відповідно до пункту 13 Порядку:


п/п

Назва підприємства

ПІБ переможця

1.

Державне підприємство «Інтелзахист»

Сосновський Микола Олександрович

Рішення Комісії є підставою для укладення контракту між Державною службою інтелектуальної власності України та Сосновським М.О.

Переможцю конкурсного відбору слід звернутися за адресою:

03680, м.  Київ, вул. Василя Липківського, 45, Державна служба інтелектуальної власності України ( к. 711, тел. 494-06-68).

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.