Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Каталог послуг - Мiжнароднiй спiльнотi - Співробітництво України та ЄПВ


ЄПВ переходить на новий рівень співробітництва з Україною

За ініціативою європейської сторони з 2008 року Європейське патентне відомство (ЄПВ) переходить на новий рівень співробітництва з Україною, відповідно до якого наша країна розглядається як потенційний член ЄПВ. Майбутній вступ України до ЄПВ є першим кроком на шляху інтеграції до Європейського Союзу.

З моменту створення (2000 рік) Державний департамент інтелектуальної власності здійснює співробітництво з Європейським патентним відомством, головним патентним відомством Європейського Союзу.

ЄПВ як регіональний орган, що займається видачею патентів у 32-х країнах Європи, приймає активну участь у розвитку сфери промислової власності в Україні.

Наша спільна діяльність спрямована на розвиток та покращення державної системи правової охорони інтелектуальної власності, зокрема, особлива увага приділяється питанням правової охорони промислової власності.

Метою нашої співпраці є забезпечення можливостей для отримання користувачами всіх можливих переваг від використання системи інтелектуальної власності, а також сприяння економічному зростанню та збільшенню інвестицій в економіку України.

Приємною новиною є те, що у травні - червні 2008 року планується візит до України пана Паскаля Флікса, координатора відділу з питань співробітництва з майбутніми членами ЄПВ. У рамках візиту планується обговорення питання щодо підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та Європейським патентним відомством та інших питань двостороннього співробітництва.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.