Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Угода про припинення правопорушень - Про чотирнадцяте засідання


Інформаційна довідка

щодо участі делегації України у чотирнадцятому засіданні Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності

 
 
15 – 16 травня 2007 року у м. Києві відбулося чотирнадцяте засідання Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності. У засіданні брали участь В.П. Чеботарьов, заступник голови Держдепартаменту, повноважний представник Уряду України в Комісії – голова української делегації. З вітальними словами до учасників 14-го засідання Комісії звернувся М.В. Паладій, голова Держдепартаменту. Він зазначив про досягнення України щодо приведення законодавства у відповідність з вимогами СОТ, боротьби з виробництвом і розповсюдженням контрафактної продукції.

На засіданні повноважними представниками держав-учасниць Угоди було прийнято рішення продовжити роботу щодо удосконалення законодавства держав-учасниць Угоди у сфері інтелектуальної власності з метою забезпечення ефективної охорони та захисту об`єктів інтелектуальної власності, взаємодії митних органів та застосування повноважень „ex-officio”.

Під час проведення 14-го засідання Комісії головою Комісії було обрано Повноважного представника Російської Федерації у Спільній робочій комісії держав-учасниць Угоди Сімонова Б.П. Заступником голови Комісії одноголосно обрано Повноважного представника уряду України – Чеботарьова В.П.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.