Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Угода про припинення правопорушень - Про тринадцяте засідання


Інформаційна довідка

щодо участі делегації України у тринадцятому засіданні Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності

 

25 – 26 жовтня 2006 року у м. Москва, Російська Федерація, відбулося тринадцяте засідання Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності. У засіданні брали участь В.П. Чеботарьов, заступник голови Держдепартаменту, повноважний представник Уряду України в Комісії – голова української делегації – та Т.С. Бандирський, спеціаліст першої категорії відділу міжнародних норм права ДП "Укрпатент".

Участь української делегації у 13-му засіданні Комісії мала позитивний результат з точки зору набуття досвіду та отримання цінної інформації щодо нових тенденцій і прогресивних підходів до вирішення актуальних проблем подолання та боротьби з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності.

У ході роботи засідання Комісії головою української делегації було зроблено доповідь щодо заходів, вжитих державною системою правової охорони інтелектуальної власності України для забезпечення підвищення ефективності організації контролю за використанням об`єктів права інтелектуальної власності в Україні. Зазначена доповідь висвітлювала досвід України і Держдепартаменту як уповноваженого державного органу зокрема щодо ефективної організації роботи з боротьби з правопорушеннями та їх профілактики у сфері використання об`єктів права інтелектуальної власності.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.