Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Угода про припинення правопорушень - Про дванадцяте засідання


Інформаційна довідка

щодо участі делегації України у дванадцятому засіданні Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності

 
1 – 2 березня 2006 року у м. Мінськ, Республіка Білорусь, відбулося дванадцяте засідання Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності. У засіданні брали участь В.П.Чеботарьов, заступник голови Держдепартаменту, повноважний представник Уряду України в Комісії та К.Й.Гуріненко, головний спеціаліст відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Держдепартаменту.

Участь представників України в дванадцятому засіданні надзвичайно важлива з огляду на існуючі у державі питання, пов`язані із реалізацією механізмів виявлення, припинення та попередження правопорушень в сфері інтелектуальної власності. Також було представлено позицію України щодо багатьох проблем, що постають перед повноважними органами, відповідальними за виконання цієї Угоди, зокрема щодо створення і ведення національних баз даних для попередження та припинення правопорушень у сфері інтелектуальної власності.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.