Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Угода про припинення правопорушень - Про одинадцяте засідання


Інформаційна довідка

щодо участі делегації України в одинадцятому засіданні Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності

 
15-16 вересня у м. Астана, Республіка Казахстан, відбулося одинадцяте засідання Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності. У засіданні брали участь заступник голови Держдепартаменту Валентин Чеботарьов, заступник начальника управління організації захисту прав у сфері інтелектуальної власності Держдепартаменту Інна Шатова.
На засіданні обговорювалися питання щодо діяльності органів держав-учасниць, відповідальних за виконання Угоди, а саме стосовно проведення семінарів, обміну досвідом, навчальною, методичною та спеціальною літературою, перспектив проведення PR-заходів з метою створення у суспільстві сприятливого клімату для правомірного використання об’єктів інтелектуальної власності та формування негативного відношення до порушень прав інтелектуальної власності. Розглянуто питання щодо внесення проекту Концепції організації міждержавного обміну інформацією та створення баз даних для забезпечення попередження і припинення правопорушень у сфері інтелектуальної власності для підписання головами урядів держав-учасниць Угоди. Визнано доцільним продовжити роботу з проведення процедур узгодження даного проекту Концепції.
Розроблено рекомендації щодо подальшої роботи Комісії, розглянуто і прийнято проект порядку денного наступного засідання.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.