Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Угода про припинення правопорушень - Про десяте засідання


Інформаційна довідка

щодо участі делегації України у десятому засіданні Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності

 

23-24 березня 2005 року у м.Мінськ, Республіка Білорусь, відбулося десяте засідання Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності. У засіданні брали участь заступник голови Держдепартаменту Валентин Чеботарьов, заступник начальника управління організації захисту прав у сфері інтелектуальної власності Держдепартаменту Інна Шатова.
Українська делегація представила позицію України з багатьох питань у рамках співробітництва, які виникають перед повноважними органами, відповідальними за виконання Угоди, зокрема щодо створення та ведення національних баз даних для попередження та припинення правопорушень у сфері інтелектуальної власності, а також обміну інформацією з державами-учасницями Угоди.
На засіданні обрано голову Комісії та його заступника. Головою знову обрано Миколу Капрана - повноважного представника Російської Федерації, головного радника Федерального агентства з правового захисту результатів інтелектуальної діяльності військового, спеціального і подвійного призначення при Міністерстві юстиції Російської Федерації, його заступником – Валентина Чеботарьова, повноважного представника Уряду України в Комісії.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.