Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Угода про припинення правопорушень - Про дев'яте засідання


Інформаційна довідка

щодо участі делегації України у дев’ятому засіданні Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності

 
22-23 вересня 2004 р. у м.Мінськ, Білорусь, відбулося чергове (дев’яте) засідання Спільної робочої комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності. До складу делегації України входили заступник голови Державного департаменту інтелектуальної власності, Представник Уряду України в комісії Валентин Чеботарьов та заступник начальника управління Держдепартаменту Інна Шатова. У роботі засідання комісії також брали участь представники Республік Білорусь, Вірменія, Казахстан, Молдова, Таджикистан, Киргизької Республіки, Російської Федерації, України.
На засіданні розглядалися та обговорювалися питання, пов’язані з діяльністю повноважних органів, відповідальних за виконання Угоди, а також стан справ із виконання пункту 2 рішення восьмого засідання комісії стосовно прийняття в державах-учасницях Угоди Положення про повноважного представника держави у комісії.
Комісією відзначено, що на дев’яте засідання тільки Україна виконала зазначений пункт у повному обсязі, а саме: 2 червня 2004 року була прийнята постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про представника Уряду України у Спільній робочій комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності”.
Учасники засідання заслухали інформацію Повноважного представника Російської Федерації про результати розгляду Урядом Російської Федерації питання про можливість внесення в установленому порядку для розгляду головами держав-учасниць СНД проекту Концепції організації міждержавного обміну інформацією та створення національних баз даних для забезпечення попередження та припинення правопорушень у сфері інтелектуальної власності держав-учасниць Угоди, розглянули і затвердили проект порядку денного чергового (десятого) засідання комісії, яке планується на березень 2005 року.
За результатами участі і роботи української делегації важливо відзначити наступне.
У ході обговорення на засіданні та при спілкуванні з представниками держав-учасниць Угоди представлено позицію України щодо багатьох проблем, що постають перед повноважними органами, відповідальними за її (Угоди) виконання. Зазначені питання, зокрема щодо запровадженої Програми скоординованих дій та запропонованих Україною механізмів координації правоохоронних і контролюючих органів, знайшли схвалення та велику підтримку серед повноважних представників держав-учасниць.
Представники інших країн відзначали необхідність запозичення набутого Україною досвіду з питань контролю за дотриманням законодавства в сфері інтелектуальної власності. Це стосується позитивного досвіду роботи координаційної ради на місцях, діяльності державних інспекторів, інформаційної та консультаційної підтримки під час виявлення та розслідування правопорушень в сфері інтелектуальної власності.
Таким чином, зважаючи на ті позиції, які займає Україна в комісії, це безумовно позитивно впливає на підвищення міжнародного політичного іміджу нашої держави.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.