Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Міжнародні заходи в Одесі – тісна співпраця з колегами й обмін досвідом (23-25.10.2013)


Міжнародні заходи в Одесі – тісна співпраця з колегами й обмін досвідом

У період з 23 по 25 жовтня 2013 року Голова Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Микола Ковіня взяв участь у міжнародних заходах, які проходили в місті Одесі.

Так, 23 жовтня на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся Міжнародний круглий стіл з метою презентації Стратегії політики у сфері інтелектуальної власності для університетів і дослідницьких інститутів (Круглий стіл), організований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) і Державною службою із залученням Державного підприємства «Український інститут промислової власності».

Микола Ковіня

Презентував Стратегію під час вищезазначеного заходу Директор Департаменту зі співробітництва з країнами з перехідною економікою та розвиненими країнами ВОІВ Міхаль Свантнер. У свою чергу юридичний радник Відділення трансферу технологій Дебреценського Університету Тамаш Бене поділився з присутніми найкращими прикладами політик у сфері інтелектуальної власності, які діють в університетах країн з перехідною економікою. Голова Державної служби виступив з презентацією на тему: «Розробка Національної стратегії інтелектуальної власності України. Роль університетів в процесі розробки згаданої стратегії». Крім того, відбулося активне обговорення останніх досягнень і тенденцій розвитку сфери захисту прав на інтелектуальну власність, створену в університетах і дослідницьких інститутах м. Одеса.

Міхаль Свантнер

Під час практичної частини Микола Ковіня, Міхаль Свантнер і Тамаш Бене разом з представниками запрошених університетів та дослідницьких інститутів попрацювали над питаннями адаптації Модельної політики у сфері інтелектуальної власності для університетів та дослідницьких інститутів, розробленої ВОІВ, до реалій і потреб кожного окремого університету чи дослідницького інституту.

Тамаш Бене

З 24 по 25 жовтня 2013 року Голова Державної служби долучився до роботи Міжнародної українсько-японської конференції з питань науково-промислового співробітництва (Конференція).

Захід розпочався з виставки досягнень науки у вищих навчальних закладах. Майже 70 вишів України представили свій науково-технічний доробок: результати досліджень, діючі моделі виробничих технологій, проекти вдосконалення наявних систем тощо.

Найважливіші питання, розглянуті на Конференції, стосувалися проблем інтелектуальної власності, трансферу технологій, приватних та державних вітчизняних і зарубіжних інвестицій в університетську науку, перспектив та способів просування інновацій у виробництво.

Микола Ковіня виступив перед учасниками заходу з доповіддю на тему: «Особливості законодавства України в сфері правової охорони об'єктів інтелектуальної власності, міжнародна практика, міжнародні правові акти та угоди», детально розповівши про досягнення в роботі над законодавчою базою й ту діяльність, яка спрямована на вдосконалення цієї бази найближчим часом.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.