Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - До Дня винахідника і раціоналізатора-2010 - Інформаційне повідомлення


Інформаційне повідомлення

30 вересня 2010 року в приміщенні зали Вченої ради Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбудеться науково-практична конференція, присвячена Дню винахідника і раціоналізатора.
У день роботи конференції планується проведення виставки вітчизняних винаходів сьогодення, які знайшли практичне застосування в реальному житті або знаходяться на стадії підготовки до практичного впровадження.

Державний департамент інтелектуальної власності, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” та Державне підприємство “Український інститут промислової власності“ – організатори заходу – пропонують винахідникам, раціоналізаторам, науковцям, підприємцям, творцям нових цінностей узяти участь у проведенні виставки.

Учасником виставки може бути особа (юридична або фізична), яка підготує для презентації відповідний експонат (стенд, дослідний зразок або його макет, фізичну модель, аналог виробу тощо), який відображає винахід, що відноситься до певної галузі й має суттєвий вплив на сьогодення та майбутнє суспільства.

Представлені на виставку винаходи повинні втілювати найкращі досягнення, які можуть бути віднесені до науки чи інженерної думки або до технології чи медицини. Їх упровадження має сприяти зміні життя сучасної людини на краще.

Особа, яка прийняла рішення про участь у виставці, має направити до 14 вересня 2010 року заявку (бланк заявки додається) на адресу оргкомітету виставки. Ця заявка буде розглянута чинним порядком комісією, яка приймає рішення щодо відповідності заявленого експонату установленим вимогам. У разі прийняття позитивного рішення щодо конкретного експонату до 23 вересня 2010 року особі буде направлено запрошення взяти участь у проведенні виставки шляхом демонстрації свого експонату. Особи, які отримають зазначене запрошення й мають конкретні запитання щодо впровадження свого винаходу, будуть мати нагоду озвучити ці запитання на науково-практичній конференції.

Підготовлені експонати повинні бути встановлені в демонстраційній залі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” і готові для демонстрації станом на 10:00 30 вересня 2010 року.

Передбачається, що участь у роботі цієї конференції візьмуть представники Уряду та бізнесових кіл України.

Контактна особа оргкомітету виставки – Кузьменко Ольга Сергіївна,
тел.: (044) 494-06-77, факс: 494-06-56; е-mail: o.kuzmenko@sdip.gov.ua.
Адреса: вул. Урицького, 45, м. Київ-35, МСП, 03680, 7-й поверх.

Оргкомітет

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.