Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Вакансії - Оголошення вакансій - Інформація для претендентів на вакантну посаду Генерального директора ДО "УААСП" (09.12.2015)


До уваги претендентів на вакантну посаду Генерального директора
Державної організації "Українське агентство з авторських та суміжних прав"

7 грудня 2015 року відбулось засідання Комісії для конкурсного відбору керівника Державної організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав» (далі – Комісія) для обговорення організаційних питань щодо проведення конкурсного відбору на посаду Генерального директора Державної організації "Українське агентство з авторських та суміжних прав".

На підставі змін до наказу Державної служби інтелектуальної власності України від 09 листопада 2015 року № 185-Н «Про оголошення конкурсного відбору на вакантну посаду Генерального директора Державної організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав» Комісія оприлюднює інформацію щодо змін в повідомлення про оголошення конкурсного відбору на посаду Генерального директора Державної організації "Українське агентство з авторських та суміжних прав", а саме: про продовження строку приймання заяв на участь у конкурсному відборі на посаду Генерального директора Державної організації "Українське агентство з авторських та суміжних прав" та початку конкурсного відбору.

Заяви осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі, приймаються протягом 30 календарних днів після оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на зазначену посаду.

Заяви приймаються до 18 грудня 2015 року включно.

Конкурсний відбір відбудеться з 22 грудня 2015 року по 12 січня 2016 року за адресою: 03680, м. Київ, вул. Василя Липківського, 45, Державна служба інтелектуальної власності України.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.