Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Авторське право і суміжні права - Боротьба з піратством та підробками - Інформаційне повідомлення (15.04.2014)


Інформаційне повідомлення

Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба) за участю провідних фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні у травні поточного року планує провести просвітницькі заходи у сферах захисту прав промислової власності та авторського права і суміжних прав.

В рамках заходів буде розглянуто питання посилення охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Заходи орієнтовано на дві категорії слухачів:

  • представники державних органів виконавчої та судової влади і органів місцевого самоврядування;
  • представники громадськості.

Державна служба звертається до інститутів громадянського суспільства (асоціацій, громадських організацій та їх об’єднань, представників правовласників тощо) долучитися до активного діалогу та надати свої пропозиції щодо питань, які необхідно висвітлити під час запланованих зустрічей.

Пропозиції просимо надати до 23 квітня 2014 року на адресу Державної служби: вул. Урицького, 45, м. Київ-35, МСП, 03680 або на електронну адресу: post@sips.gov.ua.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.