Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Державні реєстри - Відомості Державних реєстрів - Інформація про Єдиний реєстр одержувачів контрольних марок


 

Інформація про Єдиний реєстр одержувачів контрольних марок

Дані Реєстру є конфіденційною інформацією. Ці дані Державна служба інтелектуальної власності має право надавати тільки на вимогу державних органів згідно із законодавством, а також занесеній до Реєстру особі в частині, що її стосується.

Вимога про надання даних Реєстру подається до Державної служби інтелектуальної власності занесеною до Реєстру заінтересованою особою у письмовій формі.

Державна служба інтелектуальної власності надає витребувані дані занесеній до Реєстру заінтересованій особі у письмовій (або електронній) формі.

(п. 7 Положення про Єдиний реєстр одержувачів контрольних марок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2000 року № 1555)

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.