Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Інформаційне повідомлення про засідання Громадської ради (11 грудня 2015 року)


До уваги членів Громадської ради при ДСІВ

На 11 грудня 2015 року (об 11:00) заплановане чергове засідання Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) (ГР)

Пропонований порядок денний засідання:

1. Стан та перспективи діяльності ДО “Українське агентство з авторських та суміжних прав”, резолюція засідання Комітету з питань авторського права від 02.12.2015.

2. Актуальні питання розробки законодавства у сфері авторського права та суміжних прав.

3. Актуальні питання розробки законодавства у сфері промислової власності.

4. Аналіз діяльності ДСІВ та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у 2015 році щодо формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності в Україні.

5. Обрання делегованих членів ГР до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу ГР (у зв’язку із закінченням строку повноважень чинної ГР 28.02.2016) і подання пропозицій щодо кількісного та персонального складу цієї ініціативної групи.

6. Різне.

Засідання відбудеться в приміщенні ДСІВ за адресою: вул. Василя Липківського, 45, 7-й поверх, конференц-зал.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.