Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Засідання Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (2 вересня 2013 року)


Відбулося засідання Громадської ради

2 вересня 2013 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулося засідання Громадської ради при Державній службі (Громадська рада).

Голова Громадської ради Антоніна Пахаренко-Андерсон, відкриваючи захід, зазначила, що метою позачергового засідання є створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради: актуальність питання нового складу ради спричинена наближенням дати, коли спливає строк повноважень нинішнього її складу, – 28 жовтня 2013 року.

Відповідно до абзацу 2 пункту 8 Положення про Громадську раду в разі, коли при органі вже утворена Громадська рада, то не пізніше, ніж за 60 календарних днів до закінчення її повноважень, вона утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради.

У роботі заходу взяв участь Голова Державної служби Микола Ковіня.

Обговоривши всі пропозиції, члени чинної Громадської ради проголосували за склад ініціативної групи – її представлятимуть дев’ять осіб:

Ковіня М.В.;
Пахаренко-Андерсон А.П.;
Калениченко П.А.;
Красніков В.С.;
Ховхун Ю.Е.;
Кравець Н.Л.;
Стародубов І.В.;
Черепов Л.В.;
Нікін О.І.

Про термін подання заяв для участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради та порядок подання таких заяв буде повідомлено пізніше. Відповідна інформація розміщуватиметься на офіційному веб-порталі Державної служби.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.