Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (18-29 липня 2011 року) - Міжнародна літня школа з ІВ – 2011 відкрита! (18 липня 2011 року)


Міжнародна літня школа з ІВ – 2011 відкрита!

18 липня 2011 року в м.Одеса розпочала роботу Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності. Це двотижневий захід інтенсивного навчання за програмою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), яка охоплює базові аспекти інтелектуальної власності. Проведення школи було ініційоване Державним департаментом інтелектуальної власності спільно із Всесвітньою академією ВОІВ у рамках програми професійного розвитку. Заняття в школі проводяться на базі Національного університету "Одеська юридична академія" (НУОЮА).

Міжнародна літня школа, яка проходить в Україні вже третій рік поспіль, надає можливість студентам старших курсів і молодим професіоналам поглибити знання у сфері інтелектуальної власності, дати оцінку інтелектуальній власності як інструменту економічного, соціального, культурного та технологічного розвитку суспільства, показати роль ВОІВ у глобальному адмініструванні інтелектуальної власності.

Урочисто відкрив захід, побажавши успіху студентам у навчанні та прагненні до нових звершень, віце-президент НУОЮА, проректор з міжнародних зв’язків В’ячеслав Туляков.

Від імені Державної служби інтелектуальної власності України студентів привітав перший заступник Голови Олексій Янов:

– Вітаю кожного учасника, який обрав саме Міжнародну літню школу з інтелектуальної власності в м. Одеса серед інших шкіл, організованих у різних країнах Всесвітньою організацією інтелектуальної власності в співпраці з державами-членами.

Я хотів би висловити щиру подяку представнику ВОІВ Марті Фрідлі та Національному університету "Одеська юридична академія" за роки співпраці й плідного партнерства в питаннях організації цієї школи. Щороку ми приймаємо студентів з усього світу. І цього разу раді вітати представників з Малайзії, Білорусі, Росії, Азербайджану, Австрії, Кенії й України. Я впевнений, що ви почерпнете з цього навчального курсу багато корисної та важливої інформації, яка стане вам у нагоді в подальшій професійній діяльності.

Олексій Янов запропонував аудиторії розгорнуту презентацію державної системи правової охорони інтелектуальної власності, ознайомив присутніх з концепцією її розвитку на 2011 – 2014 роки.

Марта Фрідлі, начальник сектора права торговельних марок ВОІВ, у своїй промові навела широкий перелік тем, які студенті вивчатимуть та обговорюватимуть у Літній школі, акцентувавши увагу на важливості знань у сфері інтелектуальної власності в сучасному світі:

– Під час навчання в Літній школі ви отримаєте знання та досвід від видатних експертів у галузі ІВ, а також заслухаєте курс лекцій на актуальні теми сьогодення, зокрема про сучасні тенденції розвитку та міжнародний захист авторських і суміжних прав, трансфер технологій і ліцензування, значення новітніх технологій і їх захист, вплив недобросовісної конкуренції на сферу інтелектуальної власності.

Також Марта Фрідлі за допомогою яскравих прикладів у відеопрезентації розповіла студентам про ВОІВ та роль цієї організації в розвитку інтелектуальної власності.

Відкриття Міжнародної літньої школи з ІВ – 2011 завершилося ознайомчою екскурсією по Національному університету "Одеська юридична академії", під час якої студенти та викладачі мали можливість познайомитися й поспілкуватися в невимушеній атмосфері.

Також студентам Міжнародної літньої школи з інтелектуальної власності випала чудова нагода бути присутніми на зустрічі з президентом парламентської асамблеї Ради Європи Мевлут Кавусоглу, який відвідав НУОЮА з офіційним візитом.

В’ячеслав Туляков

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.