Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Міжнародний семінар "Протидія порушенням авторського права і суміжних прав у цифровому середовищі" (7-8 червня 2011 року) - день 1-й


Міжнародний семінар
"Протидія порушенням авторського права і суміжних прав у цифровому середовищі"

(7-8 червня 2011 року)

Перший день

7 червня 2011 року в приміщенні Державного підприємства "Український інститут промислової власності" розпочав роботу дводенний міжнародний семінар "Протидія порушенням авторського права і суміжних прав у цифровому середовищі".

Основна мета заходу – організувати конструктивний діалог між державними органами, неурядовими організаціями, правовласниками та іншими зацікавленими сторонами для подальшої спільної роботи в напрямі протидії порушенням авторських прав у цифровому середовищі.

Організаторами виступили Відомство патентів і торговельних марок США й Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба).

Олексій ЯновПро потребу комплексної боротьби з піратством і впровадження заходів щодо розвитку міжнародного та національного законодавства розповів Олексій Янов, заступник голови Державної служби, відкриваючи захід:

– Прогрес телекомунікацій в Україні відбувається швидкими темпами. Однак розвиток інфраструктури Інтернету на тлі недостатнього розвитку законодавства або в разі неможливості реалізації останнього створює умови для зростання рівня Інтернет-піратства. Налагодження взаємодії між посередниками Інтернет-послуг та правовласниками й правоохоронними органами, реалізація бізнес-моделей легального використання контенту в Інтернеті, просвітницькі заходи повинні стати ключовими елементами в комплексній боротьбі з піратством.

На міжнародному рівні протягом кількох останніх років обговорюється проект договору, покликаного врегулювати проблеми Інтернет-піратства (Анти-контрафактна торговельна угода).

Я сподіваюся, що спільні зусилля сприятимуть розвитку Інтернету як простору для легального використання контенту, який охороняється законодавством у сфері авторського права та суміжних прав, і що завдяки боротьбі з цифровим піратством Інтернет стане джерелом процвітання творчих індустрій у новому тисячолітті.

Кевін Розенбаум, Відомство патентів і торговельних марок США, привітав усіх присутніх та окреслив декілька особливо важливих питань, які обговорюватимуться протягом першого дня семінару:

– Від імені американської делегації й Американського посольства в Києві дякую вам за запрошення взяти участь у цій конференції. Наша організація просуває ефективне забезпечення прав інтелектуальної власності як у США, так і в інших країнах. Цей захід є частиною цієї місії, і ми із задоволенням співпрацюємо з українським патентним відомством. Сьогодні передбачена інтенсивна програма, у межах якої ми поговоримо про масштаби окресленої проблеми, захист прав власності в цифровому середовищі, а також про важливість співпраці учасників Інтернет-ринку.

Джеремі Бенкс, Міжнародна федерація фонографічної індустрії, під час вступної промови наголосив на певних наслідках, які може мати зволікання з вирішенням проблеми піратства в цифровому середовищі:

– Музична індустрія активно використовує цифрове середовище. В Америці ринок цієї галузі складає 4,6 мільярди доларів, але якщо проаналізувати його, то тільки один з 20 користувачів завантажує легальний контент. Таким чином, потрібні негайні зміни, оскільки нинішня ситуація перешкоджає інвестиціям і люди втрачатимуть робочі місця.

Кевін Розенбаум

Джеремі БенксТакож програмою заходу передбачено висвітлення актуальних тем, які стосуються соціальних і правових засад захисту прав інтелектуальної власності, а також стратегій і механізмів, які застосовуються для розслідування справ щодо порушень авторського права та суміжних прав у цифровому середовищі.

   

   

   

   

   

   

Другий день

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.