Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Інформаційні ресурси - Патентно-інформаційні фонди - Патентно-інформаційна база експертизи


Патентно-інформаційна база експертизи (ПІБ)

ПІБ – пошуковий фонд патентної документації для службового користування, призначений для визначення рівня техніки під час проведення кваліфікаційної експертизи заявок на винаходи. ПІБ створено згідно з постановою Верховної Ради України “Про введення в дію Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" від 23 грудня 1993 року № 3769 і введено в дію з 1 липня 1997 року.

ПІБ комплектується національною та зарубіжною патентною документацією на електронних носіях. Склад ПІБ затверджується наказами Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ).

Актуалізований склад ПІБ затверджений наказом ДСІВ від 14.09.2015р. № 132-н, а використання відповідних інформаційних ресурсів регламентується наказом Укрпатенту від 23.10.2015р. № 211 "Про склад інформаційних ресурсів для проведення інформаційного пошуку" із змінами, внесеними згідно з наказом Укрпатенту № 90 від 24.05.2016.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.