Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінари ЄВРО 2012 (2012 рік)


Семінари ЄВРО 2012

У квітні-травні 2012 року було проведено регіональні науково-практичні семінари на тему: "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій та його комерційних партнерів" у приймаючих містах за таким графіком:

    • Харків – 11 квітня (вул. Академіка Проскури, 1, Бізнес Центр "Telesens Ventures", 4 поверх. Початок реєстрації учасників о 9:30. Початок роботи семінару о 10:00);
    • Донецьк 25 квітня (вулиця Челюскінців, 189е, "Донбас-Арена", "Срібний бар" №1, зона С, східна трибуна (Місце знаходження). Початок реєстрації учасників о 9:30. Початок роботи семінару о 10:00);
    • Київ – 11 травня (вулиця Глазунова, 1, конференц-зал Державного підприємства "Український інститут промислової власності");
    • Львів – 16 травня (вул. Матейка, 6, готель "Дністер", конференц-зал "Львівський", 2-й поверх. Початок реєстрації учасників о 9:30. Початок роботи семінару о 10:00).

Метою заходу є обговорення практичних питань стосовно організації захисту прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у ході підготовки та проведення фінального турніру Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

Передбачається участь у семінарах представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, інших органів державної влади, державних адміністрацій приймаючих міст, Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, Федерації футболу України, Місцевого організаційного комітету "ЄВРО – 2012 Україна", представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), а також фахівців Державної служби інтелектуальної власності України та Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

З питань участі, а також щодо уточнення місць проведення семінарів у приймаючих містах звертатися за телефоном/факсом: (044) 498-38-70 або електронною адресою: I.Kostenko@ukrpatent.orgnataliya_porohnitska@ukrpatent.org.

ПРОГРАМА
регіональних семінарів з питань набуття і захисту прав інтелектуальної власності УЄФА
та його комерційних партнерів, проведення яких передбачено у 2012 році

1. Вступне слово – представник відповідної державної адміністрації (за згодою).

2. Вступне слово – представник Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів (за згодою).

3. Привітання – представник Місцевого організаційного комітету "ЄВРО 2012 Україна" (за згодою).

4. Привітання – представник Федерації футболу України (за згодою).

5. "Основні заходи Державної служби інтелектуальної власності України з організації набуття і захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів" – представник Державної служби інтелектуальної власності України.

6. "Нормативно-правове забезпечення правової охорони і захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів" – представник Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

7. "Можливості Держмитслужби України щодо захисту прав інтелектуальної власності УЄФА" – представник Держмитслужби України (за згодою).

8. "Заходи органів внутрішніх справ України із захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів" – представник МВС України (за згодою).

9. "Паразитичний маркетинг як вид протизаконної діяльності, засоби боротьби з ним" – представник Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

10. "Програма охорони прав, пов’язаних з проведенням чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012" – представник Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

11. "Основні положення Рекомендацій для ЗМІ з використання офіційних знаків УЄФА" – представник Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

12. "Автоматизована база даних інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів: призначення, структура та користування" – представник Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

13. Виступи представників у справах інтелектуальної власності та інших зацікавлених осіб.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.