Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінари Євро 2012 (2010 року)


Регіональні науково-практичні семінари
на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності
Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів"

На виконання наказу Держдепартаменту інтелектуальної власності від 01.06.2010 №53 "Про затвердження Плану виконання заходів завдання №11 Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на 2010 рік" затверджено графік проведення регіональних семінарів у приймаючих містах.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення регіональних семінарів

У жовтні та листопаді 2010 року заплановано проведення регіональних науково-практичних семінарів на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів" у приймаючих містах за таким графіком:

 • м.Львів – 13 жовтня (вул. Б.Хмельницького,176, бізнес-центр “Lemberg”, 2 поверх). Програма семінаруСемінар відбувся.
 • м.Харків – 20 жовтня (вул. Академіка Проскури, 1, бізнес-центр “Telesens ventures”, 4 поверх). Програма семінару. Семінар відбувся.
 • м.Донецьк – 10 листопада (стадіон "Донбас-Арена", срібний бар №4). Програма семінару. Семінар відбувся.
 • м.Київ – 17 листопада (вул. Глазунова,1, Державне підприємство "Український інститут промислової власності", конференц-зала, 9-й поверх). Програма семінару. Семінар відбувся.

Метою заходу є обговорення практичних питань організації захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

Передбачається участь у семінарі представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, інших органів державної влади, державних адміністрацій приймаючих міст, Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу, Федерації футболу України, Місцевого організаційного комітету "ЄВРО 2012 Україна", а також фахівців Державного департаменту інтелектуальної власності та Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

ПРОГРАМА
регіональних семінарів з питань набуття і захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів, проведення яких передбачено у 2010 році

 1. Вступне слово представника відповідної державної адміністрації (за згодою).
 2. Вступне слово представника Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (за згодою).
 3. Привітання представника Місцевого організаційного комітету "ЄВРО 2012 Україна" (за згодою).
 4. Привітання представника Федерації футболу України (за згодою).
 5. "Основні заходи Державного департаменту інтелектуальної власності з організації набуття й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів" – доповідь Жарова В.О., першого заступника голови Державного департаменту інтелектуальної власності.
 6. "Нормативно-правове забезпечення правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів" – доповідь Горнісевича А.М., заступника директора Державного підприємства "Український інститут промислової власності".
 7. "Можливості Держмитслужби України щодо захисту прав інтелектуальної власності УЄФА" – доповідь представника Держмитслужби України (за згодою).
 8. "Заходи органів внутрішніх справ України із захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів" – доповідь представника МВС України (за згодою).
 9. "Паразитичний маркетинг як вид протизаконної діяльності, засоби боротьби з ним" – доповідь Василенко М.О., заступника начальника відділення розробки законодавства у сфері промислової власності, начальника відділу міжнародних норм права Державного підприємства "Український інститут промислової власності".
 10. "Автоматизована база даних інтелектуальної власності УЄФА та її комерційних партнерів: призначення, структура та користування" – доповідь Костенко І.А., начальника відділу заходів з інтелектуальної власності Державного підприємства "Український інститут промислової власності".
 11. "Основні положення Директив для медіа з використання офіційних знаків УЄФА" – доповідь Порохніцької Н.А., головного спеціаліста відділу заходів з інтелектуальної власності Державного підприємства "Український інститут промислової власності".
 12. Виступи представників у справах інтелектуальної власності та інших заінтересованих осіб.
   
  З питань участі звертайтеся за телефоном: (+38 044) 498 38 70
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.