Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінар щодо елктронного документообігу (28 квітня 2011 року)


 Семінар "Технологічні та правові питання впровадження електронного документообігу,
електронних документів та електронного цифрового підпису в процесі набуття прав на ОПВ в Україні"

(28 квітня 2011 року)

28 квітня 2011 року Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба) спільно з Державним підприємством "Український інститут промислової власності" (Інститут) провела семінар "Технологічні та правові питання впровадження електронного документообігу, електронних документів та електронного цифрового підпису в процесі набуття прав на ОПВ в Україні".

На семінар з’їхалися представники патентно-юридичних фірм, вищих навчальних закладів з різних міст України – Львова, Донецька, Маріуполя, Запоріжжя, Горлівки, Києва та ін.

Відкрив семінар і привітав учасників заступник голови Державної служби Володимир Дмитришин, який виступив модератором заходу.

Про правове забезпечення впровадження електронного документообігу, електронних документів та електронного цифрового підпису в процесах набуття прав на об`єкти інтелектуальної власності розповів заступник директора Інституту Петро Іваненко.

Також у ході семінару виступили інші фахівці Інституту.

Микола Монастирецький, начальник відділення комп`ютеризації та інформаційних технологій, висвітлив питання впровадження механізмів електронного документообігу в процесах взаємодії закладу експертизи із заявниками.

«Подання та експертиза електронних заявок: попередні результати дослідних випробувань процесів складання, подання та експертизи електронних заявок на ОПВ» – тема презентації головного спеціаліста відділу системного аналізу та розробки інформаційних технологій Інституту Олексія Дроб`язка.

Особливості використання уніфікованих формуляр-зразків електронних документів у процесах набуття прав на об`єкти права промислової власності проаналізував начальник відділу системного аналізу та розробки інформаційних технологій Сергій Стеценко.

Про програмно-технічні аспекти формування електронних документів у заявника доповів начальник відділу впровадження та супроводу інформаційних технологій Тарас Пустовіт.

Начальник сектора реєстрації абонентів центру сертифікації ключів Костянтин Константінов розкрив особливості використання електронного цифрового підпису в процесі складання, подання та експертизи заявки на об`єкт права інтелектуальної власності у формі електронного документа.

Процес розгляду актуальних питань упровадження електронного документообігу, електронних документів та електронного цифрового підпису в процесі набуття прав на об`єкти промислової власності не залишив байдужим жодного учасника семінару.

Доповідачі намагалися якомога детальніше відповісти на всі запитання аудиторії та надати рекомендації спеціалістам сфери інтелектуальної власності з різних регіонів України.

   

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.