Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - До Міжнародного дня ІВ - 2012


Відбулися урочистості з нагоди святкування
Міжнародного дня інтелектуальної власності

24 квітня відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності.

У Державному підприємстві «Український інститут промислової власності», де проходили святкові заходи, прозвучали привітання від Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Збройних Сил України, Київської міської державної адміністрації, УСПП та багатьох інших.

Відкрив урочистості, привітав усіх присутніх зі святом та виголосив коротке вступне слово Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Паладій.

За словами Миколи Паладія, «завдяки українським винахідникам є підстави говорити, що Україна може мати новий економічний потенціал, нову конкурентоздатність. Але тільки в разі підтримання української науки. Український інноватор повинен мати можливість спілкуватися з інвесторами, бачити перспективу».

Голова Державної служби також повідомив про підготовку Міжнародного форуму, який у 2013 році буде вперше організований в Україні спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності. На Форум будуть запрошені фахові міністри, широке коло спеціалістів з інтелектуальної та промислової власності, авторського права.

Микола Паладій також виступив з доповіддю на тему «Ефективне використання інтелектуального капіталу нації – шлях до економічного і соціального розвитку держави» та закликав популяризувати винахідницьку діяльність серед широкого загалу громадськості.

У ході урочистостей відбулося нагородження працівників державної системи правової охорони інтелектуальної власності Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Заступник Голови Державної служби Володимир Дмитришин підкреслив важливість того, щоб вітчизняні науковці, винахідники, інноватори, автори, письменники, виконавці, видавці – усі ті, чиї справи пов’язані з інтелектуальною, промисловою власністю, творчістю та авторством, – відчували захищеність і необхідність своєї праці: «У Вашій роботі головна мета – робити світ кращим через творчість. А державна система правової охорони інтелектуальної власності й надалі забезпечуватиме захист Ваших прав у законодавчому полі на європейському рівні».

Під час урочистостей Микола Паладій нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року», який дає можливість показати суспільству потужну громадськість винахідників і творців України.

З привітанням також виступив президент Всеукраїнської асоціації патентних повірених Василь Красніков, який закликав усі структури державної системи правової охорони інтелектуальної власності працювати злагоджено як єдиний чіткий механізм.

На завершення у своєму заключному слові Голова Державної служби Микола Паладій підвів підсумки заходу, подякував усім його учасникам та побажав їм доброго здоров’я, щастя, процвітання, натхнення й нових ідей. Микола Паладій також запросив усіх ознайомитися з експозицією єдиного в Україні Музею правової охорони інтелектуальної власності.

   

   

   
 

 

   
 

 

   

   

   

   

   

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.