Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Діалог з права інтелектуальної власності (30 вересня 2015 року)


Діалог з права інтелектуальної власності

30 вересня 2015 року в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України за участі Голови Державної служби інтелектуальної власності України Алли Жарінової та фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності відбувся Діалог з права інтелектуальної власності (IPR Dialogue). Це щорічна зустріч європейських та українських експертів, під час якої обговорюються актуальні питання галузі правової охорони інтелектуальної власності.

Цього року було змінено формат заходу, до участі в якому запрошено народних депутатів України, представників бізнесу, наукової сфери, адвокатів і патентних повірених.

У межах зустрічі обговорювалися питання виконання планів заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС; удосконалення правової охорони торговельних марок, авторського права та суміжних прав; діяльності організацій колективного управління; забезпечення захисту прав інтелектуальної власності у фармацевтичній сфері; а також технічного сприяння.

До діалогу з Європейською комісією долучилися представники центральних органів виконавчої влади: Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства охорони здоров'я України, Державної фіскальної служби України, Національної телекомпанії України.

На завершення плідної роботи учасників зустрічі представники Єврокомісії висловили сподівання на якнайшвидшу реалізацію пропозицій з удосконалення законодавства з питань правової охорони інтелектуальної власності, представлених на заході.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.