Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Перше засідання Комітету зі стандартів ВОІВ (CWS)


Перше засідання Комітету зі стандартів ВОІВ

У період з 25 по 29 жовтня 2010 року в м. Женева, Швейцарія, відбулося перше засідання Комітету зі стандартів ВОІВ (CWS).

У засіданні взяли участь представники 46 держав-членів ВОІВ, а також семи міжнародних міжурядових та неурядових організацій. Українську делегацію представляли фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності – радник голови Державного департаменту інтелектуальної власності (Держдепартамент) Галина Добриніна та начальник відділу економіки й інформаційного забезпечення Держдепартаменту Оксана Пархета.

Основними напрямами роботи вищезгаданого Комітету є:

  • надання інформаційних послуг у галузі інтелектуальної власності;
  • налагодження в межах ВОІВ тісного співробітництва між національними та регіональними відомствами з питань, пов'язаних зі створенням та використанням електронно-цифрових бібліотек;
  • забезпечення документацією та інформацією в галузі промислової власності;
  • проведення робіт щодо перегляду та розвитку стандартів ВОІВ, які стосуються інформації у сфері інтелектуальної власності, для стандартизації форм даних та носіїв.

Учасники засідання ознайомилися з новими даними у сфері патентної інформації, документації та стандартизації, обговорили з фахівцями патентних відомств багатьох країн світу актуальні питання про узгодження змін та доповнень до чинних і розробку нових міжнародних стандартів ВОІВ та подальшу підготовку пропозицій щодо застосування цих стандартів.

Важливим досягненням для України стало включення за пропозицією ВОІВ до складу президії зазначеного засідання представника національної делегації – Оксани Пархети, під головуванням якої відбулися неформальні засідання в межах роботи сесії, а також заключне пленарне засідання сесії та її закриття. Це свідчить про високий рівень довіри ВОІВ до нашої держави та про позитивний імідж України в питаннях участі в подібних заходах міжнародного рівня.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.