Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Підписання Програми співробітництва між Державною службою та ВОІВ на 2014-2016 роки (30.09.2014)


Програма співробітництва
між Державною службою інтелектуальної власності України
та Всесвітньою організацією  інтелектуальної власності
на 2014-2016 роки

 У рамках участі в роботі 54-ї серії засідань Генеральної Асамблеї держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) 30 вересня 2014 року відбулася офіційна зустріч Голови Державної служби інтелектуальної власності України Миколи Ковіні та Генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі. У ході зустрічі була підписана Програма співробітництва між Державною службою та ВОІВ на 2014 – 2016 роки (Програма), у якій визначені пріоритетні напрями двостороннього співробітництва у сфері інтелектуальної власності, що є сьогодні актуальними для України.

Мета Програми полягає в активізації плідної й взаємовигідної співпраці між Україною та ВОІВ з питань правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Реалізація Програми співробітництва між Державною службою та ВОІВ на 2014 – 2016 роки позитивно позначиться на процесах організації ефективного співробітництва між Україною та ВОІВ, сприятиме реалізації відповідних актуальних проектів і заходів та вирішенню важливих питань сучасності.

Крім того, втілення в життя положень Програми зміцнить авторитет нашої держави на міжнародній арені, дозволить залучити консультативну та технічну допомогу ВОІВ для вдосконалення національної системи правової охорони інтелектуальної власності, сприятиме розширенню обізнаності та поглибленню розуміння значення діяльності у сфері інтелектуальної власності, як на рівні органів державної влади, так і в суспільстві в цілому.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.