Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 
Блог - *webadmin* - Щодо блогу

*webadmin*

Щодо блогу

Блог (англ. blog, від web log, «мережевий журнал або щоденник подій») — це веб-сайт чи його компонент, основний вміст якого — записи, зображення або мультимедіа, які регулярно додаються.  Записи у блогах відсортовані в зворотному хронологічному порядку (останній запис зверху). Відмінності блогу від традиційного щоденника обумовлюються середовищем: блоги зазвичай публічні і передбачають сторонніх читачів, які можуть вступити в публічну дискусію з автором.

Блогерами називають людей, які ведуть блог. Сукупність всіх блогів мережі прийнято називати блогосферою. За авторським складом блоги можуть бути особистими, груповими (корпоративними, клубними тощо) або суспільними (відкритими). За змістом — тематичними або загальними.

Чи відрізняється блог від форуму ?

Так, відрізняється. Форум - місце спілкування декількох авторів у мережі, де записи об'єднані загальною темою. Блог - це ваша персональна територія. Хоча в блогах відвідувачі теж можуть залишати коментарі, але по-перше - відразу видно що це коментарї інших, а не запис автора, по-друге ви можете відключити можливість коментувати той чи інший запис.

Повернутись
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.