Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Перший всеукраїнський бізнес-форум «Protect your Brand!» (29 вересня 2015 року)


Відбувся Перший всеукраїнський бізнес-форум «Protect your Brand!»

29 вересня цього року в Києві відбувся всеукраїнський бізнес-форум «Protect your Brand!», присвячений питанням захисту прав інтелектуальної власності та підтримки успішного іміджу компаній. Організатором заходу виступило Державне підприємство «Інтелзахист» (далі – ДП «Інтелзахист») за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Відкриваючи захід, директор ДП «Інтелзахист» Віктор Лещинський зазначив, що форум покликаний стати повноцінною комунікаційною площадкою для учасників бізнес-спільноти, представників органів державної влади та творчої сфери.

З привітальним словом звернулася до учасників зустрічі Голова Державної служби інтелектуальної власності України Алла Жарінова:

– Приємно бачити, що в цій залі зібралися представники інтелектуальної еліти України. І я дякую вам усім за те, що, незважаючи на непросту соціально-економічну ситуацію в нашій країні, ви продовжуєте й далі натхненно творити, працювати на творчій ниві, успішно реалізовувати свої плани, збагачуючи та примножуючи нашу культурну скарбницю.

Державна служба інтелектуальної власності України як центральний орган виконавчої влади свою визначальну роль вбачає в забезпеченні належної охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності на законодавчому рівні. Ми чітко усвідомлюємо, що ключове завдання Служби – служити народу України. Тому маємо створити в законодавчому полі такі умови, які захищатимуть належним чином права всіх працівників творчої інтелектуальної галузі, – наголосила Голова.

У ході роботи форуму було розглянуто низку актуальних питань стосовно міжнародного досвіду захисту прав інтелектуальної власності, недопущення недобросовісної конкуренції у сфері бізнесу, нових можливостей захисту авторських прав у мережі Інтернет тощо.

З цікавими презентаціями виступили представники ДСІВ та Укрпатенту. Інформацією про непрості відносини правовласників та хостерів поділився з аудиторією Олексій Арданов, начальник відділу нормативно-правового забезпечення у сфері авторського права та суміжних прав ДСІВ. З презентацією «12 сучасних міфів про авторське право в Україні» виступив Сергій Заянчуковський, начальник відділу авторського права і суміжних прав Укрпатенту. Про реєстрацію авторського права «просто, швидко та без проблем» розповів Володимир Пісоченко, головний фахівець відділу авторського права Укрпатенту.

Антоніна Малиш, начальник управління державного нагляду за дотриманням законодавства у сфері ІВ ДСІВ, та Людмила Запорожець, заступник начальника відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту, виступили професійними модераторами дискусійних обговорень та стимулювали творчу аудиторію до активного висловлювання своїх думок і міркувань.

Представники вітчизняного шоу-бізнесу – продюсер Вадим Лисиця, Олег Собчук (гурт C.К.А.Й.), Роман Бахарєв (гурт BAHROMA), фотограф Андрій Саримсаков – виступили з таким головним меседжем: Україна потребує кардинальних змін у законотворчому полі, покликаних допомагати творчій особистості захищати свою інтелектуальну власність та отримувати гідну винагороду.

– Якщо наша ІВ буде захищена, то ми комфортніше будемо себе почувати у фінансовому плані, а, отже, збільшиться кількість якіснішої музики. Захист ІВ допоможе нам іти в ногу зі світовою спільнотою, – висловив свою думку фронтмен гурту C.К.А.Й.

У свою чергу Мар’яна Вороніна, яка представляє інтереси УМІГ МЬЮЗІК, запропонувала ДСІВ продовжувати в такому ж активному русі роботу над законопроектами у сфері авторського права та ОКУ й запевнила у підтримці законодавчих ініціатив ДСІВ з боку шоу-бізнесу.

Щодо нагальності потреби проведення форуму такого формату висловив свою думку Президент Асоціації адвокатів України Олег Чернобай:

– Започаткування організації заходу у форматі не науково-практичної конференції, а бізнес-форуму, на моє переконання, дозволить привернути увагу спільноти до таких до цього часу не розвинених сфер ІВ, як економічна та маркетингова, до проблем створення об’єктів ІВ та їх упровадження. Тобто до всього того, що називається комерціалізацією об’єктів ІВ. Якщо ми будемо підходити до галузі ІВ саме з точки зору комерційної складової, а також враховуватимемо важливість задоволення інтересів і потреб нашого населення, то зможемо підняти ІВ України на вищий щабель розвитку та матимемо змогу й надалі вдосконалювати цю сферу.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.