Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Апеляційна палата - Накази ДСІВ щодо діяльності Апеляційної палати - Наказ ДСІВ від 01.09.2015 № 122-Н "Про оприлюднення рішень Апеляційної палати ДСІВ"


 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ


НАКАЗ


01 вересня 2015 р.                                                                                        № 122-Н

м. Київ

Про оприлюднення рішень
Апеляційної палати Державної
служби інтелектуальної власності України
 З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Державної служби інтелектуальної власності України (далі — ДСІВ)

НАКАЗУЮ:

1. Установити, що накази ДСІВ про затвердження рішень Апеляційної палати щодо об’єктів промислової власності та тексти цих рішень, прийняті з 23.09.2011 (дата затвердження складу Апеляційної палати ДСІВ наказом ДСІВ № 08-а), розміщуються на офіційному веб-сайті ДСІВ з урахуванням офіційних публікацій згідно норм спеціальних законів України в сфері інтелектуальної власності.

2. Начальнику управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Шатовій І.О., Генеральному директору Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» Кудіну А.В. забезпечити виконання пункту 1 цього наказу шляхом розміщення на офіційному веб-сайті ДСІВ електронних копій наказів ДСІВ про затвердження рішень Апеляційної палати та тексти цих рішень:

прийнятих у період з 23.09.2011 до дати прийняття цього наказу - до 31.12.2015, з урахуванням зворотної послідовності оприлюднення за роками з 2015 по 2011;

прийнятих після дати прийняття цього наказу - протягом десяти робочих днів з дати їх прийняття.

3. Головному спеціалісту сектору європейської інтеграції та міжнародного співробітництва ДСІВ Шанчуку О.А. забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті ДСІВ.

4. Визнати таким, що втратив чинність наказ ДСІВ від 17.02.2015 № 23-н «Про оприлюднення рішень Апеляційної палати Державної служби інтелектуальної власності України».

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.Голова                                                                                                                                             А.Г. Жарінова

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.