Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (19-30 липня 2010 року) - Анонс


Міжнародна школа ВОІВ в Україні

19 липня 2010 року в Одесі вдруге почала роботу двотижнева Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності. Така форма навчання започаткована в минулому році Держдепартаментом разом з ВОІВ. Її робота триватиме до 30 липня.

Міжнародна літня школа ВОІВ - це двотижневий захід інтенсивного навчання за програмою ВОІВ, яка охоплює базові аспекти інтелектуальної власності. Її проведення ініційовано Держдепартаментом інтелектуальної власності спільно із Всесвітньою академією Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у рамках програми професійного розвитку.

Голова Держдепартаменту Микола Паладій вважає, що літня школа має унікальну освітню програму по всіх аспектах інтелектуальної власності. Її місія полягає у наданні можливості студентам старших курсів і молодим професіоналам поглибити знання в цій сфері, дати оцінку інтелектуальній власності як інструменту економічного, соціального, культурного та технологічного розвитку суспільства, показати роль ВОІВ у глобальному адмініструванні інтелектуальної власності.

Зараз такі навчальні програми реалізуються у кількох країнах. Україна стала сьомою, а Росія восьмою, де реалізується ця важлива місія. Робочою мовою літньої школи є англійська, і це дозволило залучити до участі студентів та викладачів з різних країн світу.

Програма школи складається з лекцій відомих експертів у галузі інтелектуальної власності ВОІВ, України тощо. До програми включено також проведення "ділових ігор" та групових дискусій по окремих аспектах інтелектуальної власності. Учасники школи, які успішно завершать навчання, отримають сертифікат.

Заняття школи відбувається на базі Одеської національної юридичної академії.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.