Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - XVІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми ІВ" (2011) - Робота конференції - Пленарне засідання в Ялті (13 вересня 2011 року)


Пленарне засідання в Ялті

В перший день роботи ХVІІI Міжнародної науково-практичної конференції, яка проходить в м. Ялта, відбулось пленарне засідання, присвячене розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності, її проблемам і перспективам. Засідання відкрив перший заступник голови Державної служби інтелектуальної власності України Олексій Янов.

Пленарне засідання першого дня ХVІІI Міжнародної науково-практичної конференції, присвячене розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності, її проблемам і перспективам, відкрив перший заступник голови Державної служби інтелектуальної власності України Олексій Янов. Він виступив з доповіддю на тему "Інтелектуальна власність в інноваційному розвитку економіки України: майбутнє створюється сьогодні". Олексій Янов проінформував учасників про реформування в Україні центральних органів виконавчої влади та створення Державної служби інтелектуальної власності, а також зазначив:

– Сьогодні ми ставимо перед державною системою правової охорони інтелектуальної власності України завдання вдосконалити законодавчу базу та механізми реалізації правових норм для максимальної підтримки спеціалістів, здатних генерувати нові ідеї. Тобто наша головна мета – на правовому й керівному рівнях створити реальну основу для інноваційного розвитку економіки. Адже в Україні, яка має високий інтелектуальний потенціал, є можливість заробляти на інтелекті, знаннях і творчих досягненнях навіть в умовах кризи.

Олексій Янов

Олексій Янов також зупинився на особливостях розвитку різних напрямів діяльності державної системи, її нових пріоритетах, проблемах галузі та пов’язаних з нею викликах сучасності.

МА Вейє, генеральний директор Патентного управління Державного відомства інтелектуальної власності Китайської Народної Республіки, ознайомив слухачів з особливостями функціонування системи правової охорони інтелектуальної власності в Китайській Народній Республіці. Він, зокрема, зазначив, що велику увагу в Китаї приділяють питанням роботи з громадськістю щодо популяризації питань сфери інтелектуальної власності.

Актуальні проблеми сучасних патентних відомств проаналізував у виступі Директор департаменту Державного агентства з інтелектуальної власності Республіки Молдова Андрій Моісей. Він повідомив, що в найближчому майбутньому патентне відомство Молдови планує отримати статус міністерства. У свою чергу Олексій Янов звернув увагу на те, що проблемні питання Молдови в розбудові патентної системи актуальні й для України.

Нургайша Сахіпова

                 

Людмила Цибенко

Нургайша Сахіпова, перший заступник директора РДКП «Національний інститут інтелектуальної власності», доповіла про особливості законодавства Республіки Казахстан у сфері інтелектуальної власності, а також окрему увагу приділила особливостям вирішення питань, які стосуються авторського права та суміжних прав.

                 

Людмила Цибенко, радник директора Державного підприємства "Український інститут промислової власності", виступила з доповіддю "Приведення законодавства у сфері промислової власності у відповідність до Цивільного кодексу України".

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.