Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Робоча зустріч з членами Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning (09.04.2015)


Робоча зустріч Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning

9 квітня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) її Голова Алла Жарінова провела робочу зустріч з членами Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning (Наглядовий комітет).

В рамках четвертого засідання Наглядового комітету його члени змогли підсумувати реалізації останніх заходів проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні», а це ціла низка фахових зустрічей, семінарів, тренінгів для фахівців системи інтелектуальної власності та для інших зацікавлених органів влади, таких як Міністерство внутрішніх справ України, Генеральна прокуратура України, Державна фіскальна служба України.

Алла Жарінова звернула увагу міжнародних колег на стані проходження процедури узгодження важливих для України законопроектів, до розробки яких було залучено міжнародних експертів, – про захист авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет та про організації колективного управління.

Пан Ніколас Бердж, керівник відділу торгівлі та економіки Представництва ЄС в Україні, наголосив на важливості конкретних кроків та пришвидшенні прийняття відповідних законів, спрямованих на покращення захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Відповідно до запропонованого плану засідання пан Пабло Роденас, постійний радник проекту Twinning в Україні, окреслив учасникам основні заходи, які були проведені в четвертому кварталі роботи проекту та доповів про результати, досягнуті за перший рік вцілому.

Було також представлено план заходів на п’ятий квартал. Так, у найближчий час розпочинається робота над організацією тренінгів та семінарів для суддів і співробітників митних органів, які залучені до захисту прав інтелектуальної власності. Після доповіді пана Роденаса члени Наглядового комітету затвердили Четвертий квартальний звіт проекту Twinning.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.