Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Вакансії - Архів вакансій - Вакантна посада Генерального директора Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності"


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ

(вул. Василя Липківського, 45, м. Київ, 03680)

оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади Генерального директора Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" (далі – Укрпатент).

Адреса Укрпатенту: вул. Глазунова, 1, м. Київ, 01601.

Основні напрями діяльності Укрпатенту:

 • проведення державної експертної оцінки відповідності об’єктів права інтелектуальної власності законодавчо встановленим умовам надання їм правової охорони;
 • забезпечення інформаційно-аналітичного супроводження розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності;
 • подання до Державної служби інтелектуальної власності України науково обґрунтованих пропозицій з розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності, удосконалення нормативно-правового, методологічного, інформаційно-аналітичного та фінансово-економічного забезпечення цих відносин.

Вимоги до претендента:

1) громадянство України;
2) повна вища освіта відповідного напрямку підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; друга повна вища освіта у галузі інтелектуальної власності; наявність наукового ступеня, вченого звання;
3) вільне володіння державною та англійською мовами;
4) досвід успішної роботи на керівних посадах не менше п’яти років;
5) досвід наукової діяльності;
6) досвід господарської діяльності.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає:

1) заяву, написану власноруч, на ім’я Голови комісії для проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки Державної служби інтелектуальної власності України;
2) належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копії документів про повну вищу освіту з додатками, документів про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
3) заповнений аркуш обліку кадрів;
4) інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством, установою, організацією (інформацію про досягнення, які здобуто претендентом за період його роботи на керівних посадах, в тому числі участь у підвищенні кваліфікації, його нагороди та подяки);
5) довідку про стан здоров’я, яка містить висновки терапевта, кардіолога, невропатолога та нарколога;
6) довідку про відсутність в особи судимості;
7) рекомендації та інші документи на власний розсуд (рекомендації можуть бути надані: керівником вищого рівня з місця роботи претендента; з попередніх місць роботи претендента; підприємствами, установами, організаціями, з якими співпрацює претендент);
8) згоду на обробку персональних даних.

Заяви та документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення за адресою: вул. Василя Липківського, 45, м. Київ, 03680, поверх 7, кімн. 711.

Телефон для довідок: (044) 494-06-68.

Претенденти, допущені до участі в конкурсному відборі (учасники) подають пропозиції з управління Укрпатентом (конкурсні пропозиції) - проект стратегічного плану розвитку Укрпатенту на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

 • заходи з виконання завдань та результати аналізу перспектив розвитку Укрпатенту, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства;
 • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку Укрпатенту.

Конкурсний відбір відбудеться: з 18 червня 2015 року по 31 липня 2015 року за адресою: 03680, м. Київ, вул. Василя Липківського, 45, Державна служба інтелектуальної власності України.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені протягом 3 календарних днів з дати його завершення на офіційному веб-сайті Державної служби інтелектуальної власності України (http://sips.gov.ua).

 

Інформація

До уваги претендентів, які подали документи для участі у конкурсному відборі на посаду генерального директора Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», що належить до сфери управління Державної служби інтелектуальної власності України, на розгляд Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державної служби інтелектуальної власності України (далі – Комісія).

19 червня 2015 року відбулось засідання Комісії з проведення конкурсного відбору та визначення претендентів на посаду генерального директора Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності».

18 травня 2015 року ДСІВ було оголошено конкурсний відбір на посаду генерального директора Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності".

Оголошення про проведення конкурсного відбору було оприлюднено на офіційному веб-порталі ДСІВ 18 травня 2015 року в розділі «Вакансії» та опубліковано у тижневику «Работа и Учеба» від 18 травня 2015 року № 19-20.

В конкурсному відборі взяли участь 4 претенденти.

За результатами розгляду Комісією пакетів документів, поданих претендентами, допущено до участі в конкурсному відборі 1 претендент, не допущено - 3 претендента.

Учаснику конкурсного відбору необхідно подати конкурсні пропозиції.

Приймання конкурсних пропозицій Комісією проводиться за адресою: вул. Василя Липківського, 45, м. Київ, 03680.

Телефон для довідок: +38 (44) 494-06-68.

 

До уваги учасників
конкурсного відбору на посаду генерального директора
Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»

27 липня 2015 року відбулось закрите засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державної служби інтелектуальної власності України з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду генерального директора Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»:

Назва підприємства
Кількість претендентів
Кількість учасників,
які подали конкурсні пропозиції
1.
Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності»
4
1

Комісія заслухала конкурсні пропозиції учасника конкурсного відбору.

За результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій учасника конкурсного відбору на посаду генерального директора Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» на основі критеріїв, визначених пунктом 19 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777:

 • здатність висловлювати свої думки;
 • уміння викладати інформацію в письмовій формі;
 • комунікабельність;
 • тактовність;
 • готовність взяти на себе відповідальність;
 • уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв'язки;
 • виявляти творчий підхід до роботи;
 • емоційну врівноваженість;
 • показники фінансово-господарської діяльності підприємства, зокрема обсяг чистого прибутку, спрямованість конкурсної пропозиції на ефективне використання його виробничого потенціалу.

Комісією визначено та оголошено переможця конкурсного відбору відповідно до пункту 13 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777:

п/п
Назва підприємства
 
ПІБ переможця
1.
Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності»
Кудін Андрій Вячеславович

Рішення Комісії є підставою для укладення контракту між Державною службою інтелектуальної власності України та Кудіним Андрієм Вячеславовичем.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.