Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Засідання Другої наглядової ради проекту Twinning (13.10.2014)


Засідання Другої наглядової ради проекту Twinning

9 жовтня в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулося засідання Другої наглядової ради проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» (проект).

У зустрічі взяли участь керівники проекту від України та Іспанії, постійний радник проекту та партнер постійного радника проекту, представники Національного агентства України з питань державної служби та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Микола Ковіня, Голова Державної служби та керівник проекту від України, відкрив засідання вітальним словом, подякувавши іспанським і датським колегам за зусилля, докладені ними до проекту, та відзначивши високий рівень зацікавленості українських учасників до проектних заходів.

Пабло Роденас, постійний радник проекту, коротко окреслив основні досягнення останнього за другий квартал, який тривав із середини червня до середини вересня 2014 року.

Протягом цього часу велася робота з усіх трьох компонентів проекту: удосконалення законодавства у сфері інтелектуальної власності, підвищення інституційної спроможності Державної служби, проведення тренінгів для всіх державних органів, залучених до захисту прав інтелектуальної власності.

Пан Роденас також підкреслив, що європейський проект почав співпрацю з американськими експертами Програми розвитку комерційного права, що дозволяє надавати українській стороні не лише європейську, а й американську експертизу.

Заслухавши звіт постійного радника проекту, сторони перейшли до обговорення та затвердження Другого квартального звіту. Представництво ЄС в Україні та Національне агентство України з питань державної служби надали учасникам проекту свої коментарі стосовно звіту, які будуть враховані під час подальшого доопрацювання цього документа.

Хуана Мера Кабелло, перший радник, голова відділу економічної співпраці, соціального та регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні, підкреслила важливість проекту у світлі нещодавньої ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

У зв’язку з цим учасниками засідання була обговорена можливість додати до Робочого плану заходи, які дозволять європейським та українським експертам обговорити зміни, що мають бути внесені до українського законодавства у сфері інтелектуальної власності для досягнення його відповідності положенням вищезазначеної Угоди.

На завершення зустрічі учасники погодили дату засідання Третьої наглядової ради проекту, яке відбудеться наприкінці грудня 2014 року.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.