Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Виконання Закону України "Про очищення влади" - Наказ ДСІВ від 27.02.2015 № 32-Н "Про початок проведення в ДСІВ перевірки"


 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ


НАКАЗ


27 лютого 2015 р.                                                                                        № 32-Н

м. Київ

Про початок проведення в
Державній службі інтелектуальної
власності України перевірки, передбаченої
Законом України «Про очищення влади»

 
Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р,


НАКАЗУЮ:

1. Провести в Державній службі інтелектуальної власності України (далі – ДСІВ) перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка), працівників ДСІВ та керівників державних підприємств, організації, що належать до сфери управління ДСІВ, окрім Голови ДСІВ, першого заступника ДСІВ, заступника Голови ДСІВ, визначивши днем початку проведення перевірки 10 березня 2015 року, відповідно до графіка (додаток 1).

2. Визначити головного спеціаліста по роботі з кадрами ДСІВ Вереса О.Л. відповідальним за проведення перевірки.

3. Начальнику фінансово-організаційного відділу Карасевич О.В. забезпечити ознайомлення з цим наказом керівників структурних підрозділів ДСІВ та керівників державних підприємств, організації, що належать до сфери управління ДСІВ.

4. Головному спеціалісту сектору європейської інтеграції та міжнародного співробітництва ДСІВ Шанчуку О.А. забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі ДСІВ.

5. Керівникам структурних підрозділів ДСІВ забезпечити ознайомлення працівників підрозділів, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) з цим наказом.

6. Працівникам ДСІВ та керівникам державних підприємств, організації, що належать до сфери управління ДСІВ, у термін, визначений графіком, подати головному спеціалісту по роботі з кадрами ДСІВ Вересу О.Л. власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за встановленою формою (додаток 2 або додаток 3).

7. Головному спеціалісту по роботі з кадрами ДСІВ Вересу О.Л. протягом трьох днів після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-порталі ДСІВ інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Голова                                                                                                                                             А.Г. Жарінова

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.