Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Вакансії - Оголошення вакансій - До уваги претендентів на посаду директора ДП "Інтелзахист" (30.12.2015)


До уваги претендентів, які подали документи для участі у повторному конкурсному відборі на посаду директора Державного підприємства "Інтелзахист", що належить до сфери управління Державної служби інтелектуальної власності України (далі - ДСІВ), на розгляд Комісії для конкурсного відбору керівника Державного підприємства "Інтелзахист" (далі – Комісія).

28 грудня 2015 року відбулось засідання Комісії для розгляду заяв та перевірки доданих до них документів поданих особами, що виявили бажання взяти участь у повторному конкурсному відборі (далі – претенденти) на відповідність вимогам Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 (далі – Порядок) та, визначення учасників конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства "Інтелзахист", відповідно до оголошення, розміщеному на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України від 09.12.2015.

07.12.2015 ДСІВ було оголошено повторний конкурсний відбір на посаду директора Державного підприємства "Інтелзахист".

Оголошення про проведення конкурсного відбору було оприлюднено на офіційному веб-порталі ДСІВ 09.12.2015 в розділі «Вакансії».

В конкурсному відборі взяв участь 1 претендент.

За результатами розгляду Комісією документів, поданих претендентом, допущено до участі в конкурсному відборі 1 претендент.

Конкурсний відбір відбудеться 15 січня 2016 року за адресою: 03680, м. Київ, вул. Василя Липківського, 45, Державна служба інтелектуальної власності України.

Телефон для довідок: (044) 494-06-68.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.