Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Голова Іспанського патентного відомства подякувала ДСІВ та Укрпатенту за плідну співпрацю (24.09.2015)


Голова Іспанського патентного відомства подякувала ДСІВ та Укрпатенту за плідну співпрацю

Нагадаємо, що нещодавно, 8 – 10 вересня 2015 року, у рамках проекту Twinning Державну службу інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відвідала Голова Іспанського відомства з питань патентів і торговельних марок (ІВПТМ) Патрісія Гарсія-Ескудеро Маркес.

Голова ІВПТМ охоче розповіла українським фахівцям з інтелектуальної власності (ІВ) про досвід, набутий Іспанією у сфері правової охорони ІВ, та про специфіку роботи очолюваного нею Відомства.

Щоб краще зрозуміти, який обсяг роботи виконують працівники ІВПТМ, експерти Укрпатенту та ДСІВ поцікавилися статистичними даними щодо національних і міжнародних заявок на різні об’єкти промислової власності (ОПВ), які іспанське відомство розглядає щороку.

Під час зустрічі з Головою ДСІВ Аллою Жаріновою Патрісія Гарсія-Ескудеро Маркес пообіцяла надіслати українським спеціалістам для аналізу всю необхідну інформацію. Наразі ДСІВ отримала статистику (іспанською мовою PDF 1,37 МБ, українською мовою DOC 0,14 МБ), яка містить дані про обсяг національних, регіональних (на європейські патенти, торговельні марки та промислові зразки Європейського Співтовариства) та міжнародних (за процедурою РСТ, Мадридською та Гаазькою системами) заявок на ОПВ, які надійшли до вищезазначеного європейського відомства, а також виданих охоронних документів.

Крім того, керівник іспанського відомства висловила свої приємні враження від плідної співпраці з ДСІВ та Укрпатентом у листі-подяці (іспанською мовою DOC 0,04 МБ, українською мовою DOC 0,03 МБ).

За словами пані Патрісії, вона переконалася особисто, що робота, яку завершують іспанські експерти в рамках проекту Twinning, є дійсно потрібною та корисною для українських фахівців.

Також Патрісія Гарсія-Ескудеро Маркес ще раз підтримала пропозицію ДСІВ щодо можливості проведення навчання українських спеціалістів з питання інформатизації та опрацювання заявок на різні ОПВ.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.