Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Удосконалення ЦПБ: обговорення триває (07.07.2014)


Удосконалення ЦПБ: обговорення триває


Фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності разом з європейськими колегами продовжили роботу над визначенням шляхів подальшого розвитку цифрової патентної бібліотеки (ЦПБ) в Україні.

7 липня 2014 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбулося засідання, на якому обговорювалися попередні звіти та рекомендації представників Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок – керівника відділу досліджень Альберто Інзенги та керівника відділу документації Бланки Віла – щодо розробки сайта ЦПБ.

Аналізуючи підсумки роботи в зазначеному напрямі, заступник директора з інформаційно-технічного забезпечення експертизи ДП «УІПВ» Сергій Мосов, зокрема, зазначив:

– Ми маємо на меті створити сайт ЦПБ у вигляді класичної бібліотеки, враховуючи інтереси користувачів і залучаючи широке коло відвідувачів, у тому числі зовсім юних. Дуже важливо в рамках такого сайта забезпечити можливість для дітей навчатися основам інтелектуальної власності, адже наша талановита молодь робить значні успіхи в галузі винахідництва. Хотілося б розширити переваги використання нашою ЦПБ – аби зручно було як українським користувачам, так і європейським.

Фахівці підсумували попередні пропозиції іспанських колег, проаналізували інформацію за поданими у звіті гіперпосиланнями, окреслили напрями подальшої роботи.

Бланка Віла у своїй презентації підкреслила, що важливо поглибити співпрацю щодо обміну даними з іншими європейськими базами, зокрема Еspasenet. Також вона відзначила, що потрібно забезпечити доступ до українських баз даних на сайтах інших відомств і розробити сайт ЦПБ, де б можна було використовувати машинний пошук.

Нагадаємо, що в травні відбувся перший візит європейських експертів, під час якого вони вивчали роботу українського закладу експертизи, функціонування веб-ресурсів, баз даних, системи електронного подання заявки тощо, консультувалися з українськими колегами щодо вдосконалення ЦПБ.

 

Пабло Роденас

Альберто Інзенга

Бланка Віла

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.