Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - 54-а серія засідань Генеральної Асамблеї ВОІВ (22-23.09.2014)


Делегація Державної служби перебуває на Генеральній Асамблеї ВОІВ

22 вересня 2014 року розпочала свою роботу 54-а серія засідань Генеральної Асамблеї держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Щорічна серія засідань Генеральної Асамблеї держав-членів ВОІВ є найважливішим заходом, що проводиться ВОІВ. Він являє собою засідання керівних органів Генеральної Асамблеї, Координаційного Комітету та Асамблей держав-учасниць Союзів, адміністративні функції яких виконує ВОІВ. У цьому заході беруть участь посадові особи, відповідальні за розробку політики, стратегічний розвиток сфери інтелектуальної власності (ІВ), керівники відомств інтелектуальної власності країн світу, спостерігачі від авторитетних міжнародних організацій.

Представництво в зазначених органах надає можливість безпосередньо брати участь у регулюванні стратегічної направленості та діяльності ВОІВ, більш ефективно відстоювати інтереси України у сфері інтелектуальної власності, реалізовувати державну політику у зазначеній галузі та сприяє створенню позитивного іміджу нашої країни на міжнародній арені.

Основними питаннями цьогорічної серії засідань керівних органів ВОІВ є: керівні органи та інституційні аспекти; реалізація програми та фінансовий огляд; звіти про реалізацію основних проектів; аудит і нагляд; комітети ВОІВ та міжнародна нормативна структура; глобальні послуги у сфері інтелектуальної власності; інші Асамблеї; кадрові питання.

Участь у вищезазначеному заході бере українська делегація в складі Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Миколи Ковіні та начальника відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби Оксани Шпиталь.

М.Ковіня, О.Шпиталь

Наразі делегація від України виступила із загальною заявою, у якій було підкреслено європейський вибір України; наголошено, що в Україні створено нормативно-правову базу в галузі інтелектуальної власності – базу, яка забезпечує належний рівень охорони немайнових та майнових прав ІВ; підтримано діяльність держав-членів ВОІВ, спрямовану на зміцнення та вдосконалення глобальної системи правової охорони ІВ; виражено подяку за внесок ВОІВ у розвиток національної системи ІВ; висловлено надію на подальше ефективне співробітництво між Україною та ВОІВ з метою реалізації спільних проектів, спрямованих на удосконалення системи правової охорони ІВ, як у національному, так і в глобальному масштабі.

Також 23 вересня 2014 року було офіційно підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою та Національним центром інтелектуальної власності Грузії САКПАТЕНТІ (Меморандум).

Офіційне підписання Меморандуму відбулося за участі Голови Державної служби Миколи Ковіні та Голови Сакпатенті Ніколозом Гогілідзе.

Метою Меморандуму є розвиток співробітництва між Державною службою та САКПАТЕНТІ у сфері правової охорони інтелектуальної власності, визначення пріоритетних напрямів співпраці. Підписання вищезазначеного документа сприятиме розширенню двосторонніх партнерських зв’язків у галузі ІВ з Грузією, встановленню прямого співробітництва між відповідними підрозділами обох сторін, обміну інформацією про діяльність, спрямовану на розвиток і зміцнення національних систем інтелектуальної власності, навчанню експертів сторін, обміну досвідом щодо впровадження комп’ютеризованої процедури надання прав на об’єкти інтелектуальної власності, і публікаціями та іншою інформацією, що становить взаємний інтерес, тощо.

 
 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.