Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Підведення підсумків відкриття Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING (30.05.2014)


Підведення підсумків відкриття Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING

30 травня 2014 року відбулася зустріч Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Миколи Ковіні з постійним радником Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» (Проект) Пабло Роденасом і делегацією Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок, яку очолив керівник Проекту від іспанської сторони Крістіна Фернандез Ордас.

Метою тристоронньої зустрічі було підведення підсумків урочистої конференції, проведеної з нагоди відкриття Проекту 29 травня 2014 року на базі Державного підприємства «Український інститут промислової власності».

Сторони відзначили, що конференція відбулася на високому рівні. Захід відвідали високі гості – Посол ЄС в Україні, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський і Посол Королівства Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне. Конференція викликала великий інтерес серед спільноти інтелектуальної власності. Її учасниками стали співробітники Представництва ЄС в Україні, Посольства Королівства Іспанії в Україні, представники Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок, Відомства Данії з питань патентів та торговельних марок, державних і судових органів України, а також інші фахівці, задіяні в процесі впровадження Проекту. Крім того, на заході були присутні члени асоціацій та об'єднань правовласників, що діють на українському ринку, і представники ЗМІ.

Українські й закордонні колеги спланували подальші дії щодо імплементації Проекту, окреслили його перспективи й визначили попередні дати проведення наступних заходів.

Сторони висловили впевненість в успішності Проекту й у тому, що його результати сприятимуть удосконаленню діяльності державної системи правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.