Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Офіційна зустріч з CISAC (29.10.2013)


Голова Державної служби зустрівся з Генеральним директором CISAC

29 жовтня 2013 року Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня (Державна служба) офіційно зустрівся з Генеральним директором Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів CISAC Олів'є Хінневінкелем і директором з питань європейського співробітництва CISAC Мітко Чатальбашевим.

Присутніми на вищезазначеній зустрічі були й інші представники керівного складу Державної служби: заступник Голови Любов Висоцька, в.о. начальника відділу авторського права і суміжних прав Олексій Арданов, т.в.о начальника відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Олексій Шанчук.

Микола Ковіня подякував панам Хінневінкелю та Чатальбашеву за знайдену ними можливість завітати до Державної служби для обговорення низки актуальних питань, які потребують спільного вирішення з міжнародними колегами, зокрема з Міжнародною конфедерацією товариств авторів та композиторів CISAC.

– Для України на сьогодні одним з головних завдань є забезпечення високого рівня охорони й захисту прав авторів і виконавців, у тому числі розвиток колективного управління майновими правами творців як необхідної складової системи інтелектуальної власності. На виконання цього завдання спрямована першочергова діяльність Державної служби, – зазначив Микола Ковіня.

Генеральний директор CISAC Олів'є Хінневінкель також подякував Голові Державної служби за організацію зустрічі й висловив сподівання, що надалі співпраця буде формуватися в площині виключно діалогу та результативних дій, спрямованих на покращення роботи організацій колективного управління в Україні, оптимізацію процесів виплати роялті авторам та загалом ситуації, яка склалася навколо захисту авторського права й суміжних прав в нашій державі. Підкресливши ті позитивні результати, яких уже досягла Україна, Олів'є Хінневінкель порекомендував тримати руку на пульсі саме цих об'єктів інтелектуальної власності — об'єктів автрського права, щоб робота була прозорою та відкритою.

Учасники зустрічі обговорили такі питання:

1. Оновлення інформації про внесення поправок до українського закону про авторське право, зокрема в частині колективного управління, у світлі попередніх листів CISAC щодо необхідності наведення порядку в галузі колективного управління через належні юридичні схеми.

2. Процес реструктуризації Державного підприємства "Українське агентство з авторських та суміжних прав" за підтримки Державної служби та за участю творців і музичних видавців.

3. Політика Державної служби в аудіовізуальній сфері та підтримка колективного управління стосовно аудіовізуальних творів, залучення "CINEMA"-CISAC як тимчасового члена з червня 2013 року.

4. Повноваження Державної служби щодо захисту авторського права в Україні.

5. Співпраця із CISAC (консультативна допомога, семінари тощо).

На завершення зустрічі Голова Державної служби наголосив: "Маємо надію, що й надалі за сприяння поважної та впливової міжнародної організації, якою є CISAC, продовжуватиметься налагодження зв’язків між організаціями колективного управління з метою створення загальної системи охорони та захисту прав авторів, виконавців та інших творців у всьому світі. Сподіваємося, що подальша конструктивна співпраця сприятиме вирішенню актуальних питань, пов’язаних з галуззю авторського права та суміжних прав, через низку просвітницьких заходів, спільних конференцій, семінарів".

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.