Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Представники контролюючих та правоохоронних органів долучилися до роботи проекту Twinning (29-30 липня 2014 року)


 Представники контролюючих та правоохоронних органів долучилися до роботи проекту Twinning

29-30 липня 2014 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбувся семінар у рамках реалізації проекту технічної допомоги ЄС Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Участь у заході взяли державні інспектори з питань інтелектуальної власності Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба), фахівці відділу боротьби зі злочинністю у сфері інтелектуальної власності департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю, представники Державної фіскальної служби, Генеральної прокуратури, а також експерти Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок – Марта Марія Гарсія Гонсалез та Алехандра Гонсалез Фернандез і Постійний радник проекту Twinning в Україні Пабло Роденас.

Марта Марія Гарсія Гонсалез

Пабло Роденас

Алехандра Гонсалез Фернандез

Іспанські експерти підготували для учасників цікаві презентації, практичні тестові завдання. Під час роботи семінару проходили жваві обговорення, лунало багато запитань і коментарів. Значну увагу було приділено питанню боротьби з контрафактною продукцією, зокрема діям на митному кордоні. Фахові коментарі з цих питань надав представник фіскальної служби Олексій Гашицький.

Узявши слово, заступник начальника управління-начальник першого регіонального відділу державних інспекторів Державної служби Віктор Клюк розповів про особливості роботи державних інспекторів з питань інтелектуальної власності, зокрема, в напрямі захисту інтелектуальної власності в галузі авторського права та суміжних прав, а також щодо промислової власності, висвітливши аспекти співпраці з представниками Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та Державної фіскальної служби.

Олексій Гашицький

Віктор Клюк

Також відбулося обговорення програми співробітництва в рамках проекту Twinning, а саме: що може бути вдосконалено в напрямі координації роботи контролюючих та правоохоронних органів у сфері захисту прав інтелектуальної власності в Україні, що саме потребує найбільшої уваги, зокрема в напрямі правозастосування тощо. Учасники семінару висловили рекомендації та побажання іспанським колегам щодо подальших напрямів роботи в рамках проекту.

Як зазначив Пабло Роденас, за результатами семінару планується підготувати звіт щодо розробки подальшої програми удосконалення координації роботи інституцій в напрямі захисту інтелектуальної власності в Україні. Він також подякував усім за участь, змістовні запитання та коментарі.

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.