Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Засідання робочої групи з розробки концептуальних засад розвитку сфери ІВ (28 жовтня 2015 року)


Робоча група в ДСІВ: продовжено роботу над концептуальними засадами розвитку
сфери інтелектуальної власності

28 жовтня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулося засідання Робочої групи з розробки концептуальних засад розвитку сфери інтелектуальної власності (ІВ) (Робоча група).

У вересні цього року на опрацювання Робочої групи було винесено проект Концептуальних засад, розміщений на офіційному веб-сайті ДСІВ в розділі "Ініціативи та пропозиції" для публічної консультації з громадськістю. Крім того, ДСІВ розробила анкету-питальник для членів робочої групи, щоб визначити найактуальніші питання у сфері ІВ, які потребують невідкладного вирішення. З урахуванням результатів опитування було вдосконалено основні положення зазначеного вище документа та винесено останній на обговорення членів Робочої групи.

Відкрила захід Інна Шатова, начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ, заступник голови Робочої групи, яка привітала учасників та доповіла присутнім про основні результати анкетування. Оновлену презентацію з теми зустрічі представив начальник відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» Микола Потоцький. У своїй доповіді він зупинився на дискусійних положеннях питаннях вищезгаданої анкети, назвав стратегічні напрями, у яких має розвиватися сфера ІВ, та першочергові заходи, які необхідно здійснити в зазначених напрямах.

Учасники Робочої групи в цілому підтримали позицію доповідача щодо стратегічних напрямів розвитку галузі. Ідеться про розвиток національної правової бази й міжнародних відносин; поглиблення співробітництва з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності; розширення функцій суб'єктів державної системи правової охорони ІВ та підвищення якості виконання відповідних задач; поглиблення обізнаності суспільства з питань правової охорони ІВ; сприяння в підготовці фахівців у сфері ІВ та підвищення їхньої кваліфікації; участь у впровадженні альтернативних способів вирішення спорів у галузі ІВ. Оновлені презентація та анкета найближчим часом будуть розміщені на офіційному веб-сайті ДСІВ в розділі "Ініціативи та пропозиції" для публічного обговорення з громадськістю.

Робочої групи з розробки концептуальних засад розвитку сфери ІВ

Робочої групи з розробки концептуальних засад розвитку сфери ІВ

   

Робочої групи з розробки концептуальних засад розвитку сфери ІВ

Робочої групи з розробки концептуальних засад розвитку сфери ІВ

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.