Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Навчальний семінар "Досвід Європейського Союзу у сфері боротьби з порушеннями авторського права і суміжних прав" (28-30.01.2015)


Навчальний семінар "Досвід Європейського Союзу у сфері боротьби
 з порушеннями авторського права і суміжних прав"

З 28 по 30 січня 2015 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбувся навчальний семінар «Досвід ЄС у сфері боротьби з порушеннями авторського права і суміжних прав». Захід організовано в рамках реалізації проекту Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Семінар провели досвідчені європейські експерти – Міхалі Фічор (Рада авторського права Угорщини) та Кеннет Райт (Датське відомство патентів і торгівельних марок).

Учасниками заходу стали фахівці Державної служби інтелектуальної власності України, ДП «УІПВ», Державної організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав», Асоціації музичної індустрії, Міністерства внутрішніх справ України, Державної фіскальної служби України, представники Інтернет-провайдерів та інші зацікавлені особи.
Тематика навчального семінару включала питання різних типів порушень авторського права й суміжних прав, їх впливу на економіку країн у цілому та на сферу охорони здоров’я зокрема.

Ішла мова й про негативні прояви організованої злочинності в зазначеній галузі, пряму й непряму відповідальність порушників, методи боротьби з «піратством офлайн» і «піратством онлайн».

Окрема тема була присвячена питанням оцінки впливу порушень авторського права й суміжних прав на економіку. Ведучі семінару представили методологію Міжнародного альянсу інтелектуальної власності, Обсерваторії ЄС, а також розповіли про заходи Всесвітньої організації інтелектуальної власності та ЄС у цьому напрямі.

Глибоко розглядалися аспекти міжнародного та європейського законодавства, аналізувалися зобов’язання за міжнародними договорами, нюанси імплементації Директиви з питань правової охорони ЄС.

Також європейські експерти поділилися досвідом діяльності установ, які опікуються авторським правом і суміжними правами, таких країн, як Угорщина, Данія, Великобританія. Значну увагу приділили стратегіям та програмам діяльності відповідних відомств.

Учасникам семінару були запропоновані для подальшого використання в їхній роботі теоретичні матеріали презентацій з висвітлених тем. Окрім того, кожен присутній мав можливість отримати детальні консультації європейських фахівців з деяких питань.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.